HP DV5 Nem indul! Eletjelet abszolut nem ad, se kep se hang.Javitva meg nem volt soha! 19V, 3,3V, 5V-os feszultsegek megvannak. Nyomogomb ok. Valakinek valami 5lete hogy merre induljak el a javitashoz! Koszonettel.
Sziasztok
Kicsi pontosítanám a problémámat,mert nem olyan egyszerű a helyzet mint elsőre tűnik.
Windows akármi telepítésekor elindul a telepítési folyamat és minden előzmény nélkül kikapcs.
Hdd csere ugyanaz.
Live cd ugyanaz.
Hdd nélkül a gép keresi a rendszert aztán ugyanúgy lekapcsol.
Viszont volt egy ubuntu telepítőm és csodák csodája feltelepült,és minden különösebb probléma nélkül órákig is használhatom illetve én lépek ki.
Újra bekapcsolva is no problem .
Sajnos linuxban nem igazán vagyok otthon,egyébként nagyon szimpi,azért csak könnyebben elboldogulok a winnel.
Ha valaki találkozott hasonló helyzettel esetleg más gépen, kérném a segítségeteket.
Előre is köszönöm
Kaptam egy ilyen gépet hogy csináljak vele amit akarok. Szeretném talpra tenni. A táp ic a meleg mint állat, nem is az a kérdés. A lényeg hogy nyakon öntötték kólával. Mivel lehet eltávolítani a ragacsot hatékonyan? Donor vga hibás lapot délután elvileg kapok.
Üdv! Mitől késhet a gép órája? Gondoltam a gombelemre, szétborítottam, nanáhogy legalul eldugva, totál hozzáférhetetlen helyen található, nade meglett... Az alaplapban mérve 3,4V-van rajta, tehát az jónak tűnik... Viszont az óra a gép bekapcsolt állapotában is képes 1 óra alatt fél órát késni. Mi a szmötyi okozhatja még?