Sziasztok!
Ezen a gépen az egymás alatt található 3; e; d; c gombok nem működnek. Lehet ezt javítani, vagy mindenképp csere?
Ízirájder
Szép estét mindenkinek ! Keresnék a fenti géphez LCD kijelzőt, csontra összetört /ráültek /. Esetleg komplett gép is érdekelne ,más hibával . Köszi !
Jó napot mindenkinek!
A címben említett laptop nem indul. Gomb megnyomása után a zöld led világít ill a ventilátor pár másodpercig pörög aztán csönd.
Ha az első képen látható helyen megnyomom a panelt rendesen elindul. Csak az indulás pillanatáig kell nyomni utána stabilan működik.
Nem a chippet kell nyomni! A részt alul-felül átmelegítettem, a BGA-t is. A proci foglalat nem lehet hibás, mert proci nélkül nyomás hatására hallom hogy a winyo felpörög.
Rajzom van, a tápfeszek szerintem jók, ha valakinek van ötlete hogy hol keressem a hibát, kérem ossza meg velem.
Ill. nem vagyok jártas a laptop javításban ezért ha valaki elfogadható áron vállalja a javítását írjon.
Esetleg működő alaplap is érdekel.
Képek:
http://kepfeltoltes.hu/view/130108/DSCN0730_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130108/DSCN0731_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
További szép napot!
Sziasztok,
A címben említett laptopra rádugtak (nem tudom mit, talán HDMI-re valamit) és onnantól se saját se külső megjelenítőn nincs kép. A gép megy, mert betölti a windowst, de kép nyista. Csatlakozókon, alaplapon semmi elváltozást nem találok, LCD szalagkábel csatlakozásnál a biztik jók, de semmi ötletem, hogy merre menjek, mit mérjek. Esetleg valakinek valami ötlete?
Előre is köszi!
Kép 1
Kép 2