Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HP OB900 DS UG

NOTEBOOK-PC - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
11.8 MB
Page
76
Category
NOTEBOOK-PC
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar hp manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
HP OB900 DS UG service manual (1st page)
Preview of HP OB900 DS UG [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
HP OB900 DS UG service manual (2nd page)
Preview of HP OB900 DS UG [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    HP OB-900 UG OB900 DS OB 900
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant NOTEBOOK-PC forum topics:
HP scanjet 3670 szkenner hiba
Tisztelet kollégák! A címben szereplő szkennernél a következő hiba lépett fel: A lap közepén változó szélességben "elmossa" a képet. Vagyis hibás pixeleket tesz a képbe. Van, hogy 5mm, és van, hogy 3cm a szélessége. Megtisztítottam a tükröket, és az üveglapot, de semmi nem változott. Becsíroztam a tengelyt, hátha "berágott" középen, de az sem használt. Tanácstalan vagyok, hogy mi lehet a baj. Csatolok egy fehér lap képét, ezen jól látható a hiba.
HP dj3775 nyomtató E4 papít elakadás hiba - elakadás nélkül. - Megoldva
Sziasztok!

Egyik ismerősöm keresett meg ezzel a nyomtatóval, hogy a papír közepén megáll és csak kidobatni lehet a papírt.
Sajnos nem papír elakadás, jól kitisztítottam a mechanikát - de nem segített.
Mindig a sor nyomtatása közben áll le, sosem a papír léptetésekor. A sor nincs megcsúszva.
Van egy átlátszó szalag kifeszítve aminek sűrű csíkozását figyeli egy optokapu a fej tetején, ez is jó állapotú és tiszta. Az opto kapu is tisztítva.

Mégis a fej mozgatással van valami gond.
Sok kíntatás után már E3 hibát is ír, ekkor a fej tisztítása vagy parkolás közben áll le. Kint marad, mindig másik helyen. Ilyenkor még a fejet lezárni sem sikerül neki kikapcsoláskor, beszáradna ha nem teszem kézzel alaphelyzetbe.
Talán nagy a motor árama? Vagy miért dönt úgy hogy elakadás van? Mielőtt megáll, a nyomtatásban semmi csúszás vagy tömörödés nincs.
Sima DC motornak tűnik, két vezetékkel.

Nem egy drága nyomtató, de kicsi praktikus multifunkciós, wifis. Kár lenne kidobni.

Köszönöm!

A megoldás: a nyomtatófejeket mozgató motor kiszerelve szoros. A motor szétszedése, tisztítása, kenése után a nyomtató stabilan működik. Meglepő hogy sima szénkefés dc motor van benne. Nem az örökkévalóságnak szánták ezt sem...
 
HP Pavilon DV5
Szép estét mindenkinek ! Keresnék a fenti géphez LCD kijelzőt, csontra összetört /ráültek /. Esetleg komplett gép is érdekelne ,más hibával . Köszi !
HP NX7010 alaplap hiba
Jó napot mindenkinek! A címben említett laptop nem indul. Gomb megnyomása után a zöld led világít ill a ventilátor pár másodpercig pörög aztán csönd. Ha az első képen látható helyen megnyomom a panelt rendesen elindul. Csak az indulás pillanatáig kell nyomni utána stabilan működik. Nem a chippet kell nyomni! A részt alul-felül átmelegítettem, a BGA-t is. A proci foglalat nem lehet hibás, mert proci nélkül nyomás hatására hallom hogy a winyo felpörög. Rajzom van, a tápfeszek szerintem jók, ha valakinek van ötlete hogy hol keressem a hibát, kérem ossza meg velem. Ill. nem vagyok jártas a laptop javításban ezért ha valaki elfogadható áron vállalja a javítását írjon. Esetleg működő alaplap is érdekel. Képek: http://kepfeltoltes.hu/view/130108/DSCN0730_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/view/130108/DSCN0731_www.kepfeltoltes.hu_.jpg További szép napot!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce