Sziasztok , lenne egy kerdesem , meg egy kis segitseg kellene , van egy hp dv9000 laptopom ami nem akar semmit sem csinalni , nem reagal semmire , atneztem rajta mindent , mar vagy 1000x es nem talom mi a baja , ilyesmi hogy biztositek az alaplapon meg hasonlo amator dolgok mar at lettek nezve ,
Ha van valaki aki jartas ebben a modelben es ugyan ezzel a hibaval talalkozott annak megkoszonnem a segitseget.
Sziasztok!
Kaptam a gépet, hogy nem tölt. Az akkun nullát mérek. Kivettem az akkut, de úgy sem indult egész addig, míg ki nem vettem a cmos elemet. Ezután hibátlanul megy töltőről, akku nélkül, míg le nem kapcsolom. Ezután csak akkor hajlandó indulni, ha megint kiveszem a cmos elemet.
Normális lehet ez?
Jácint
Sziasztok . A fent említett laptop újra lett telepítve, de amikor meg vásároltam nem kaptam hozzá lemezt amin az illesztőprogramok vannak. Ha tudtok segíteni megköszönném.
Köszönöm a segítséget.
A vége az lett, hogy adat mentés, teljes formázás, majd win7 64bit , ehhez már találtam drivert, .
Működik köszönöm
Firefox 10.0-hoz Ant. Video downloadert töltenék innen: https://addons. Mozilla. Org/hu/firefox/addon/video-downloader-player/versions/ . Melyik verzió alkalmas arra, hogy a teljes tartalmat letöltse, és hangot is rögzítsen?
A gépen van Adobe Flash player, JavaScript, és minden elképzelhető. Mivel a Firefox 10.0 a legmagasabb verzió, amiben a fejlesztők meghagyták a program fülek alulra helyezésének lehetőségét, ezt nem frissítem, még azon az áron sem, ha a futtatandó fájlok zömével a 10.0 verzió nem kompatibilis. Azért ne egy nyűves program mondja már meg, hogy a felhasználó milyen böngészőt használjon!
A tálca duplázódás a gyors indítás bejelölésekor továbbra is fennáll. Tisztelettel és üdvözlettel : multifilter