Sziasztok Urak !
A segítségeteket szeretném kérni fent jelzett géppel kapcsolatba.
A gép a programválasztás követően és start gomb megnyomása után a következőt produkálja.
A késleltetés és alarm led-je egyszerre villog. A bekapcsolás narancs ledje gyorsan villog.
Sajnos nem találtam az interneten pontos leírást milyen hibát,hibakódot takar e jelzés.
Valaki esetleg tudna segíteni ?
Köszönettel.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ha valaki esetleg ismeri ezt a gépet, volna egy Indesit mosógép a következő hibával: indításkor szervíz led illetve a 6h 12h led világít szivattyú folyamatosan jár. Motor triakot cseréltem illetve Ntc- 0.4 M ohm igen hideg volt a műhelyben motort néztem de az jónak tűnik. 2 éves a gép. Btw l60300 ee/n Típus. Előre is köszönöm a segítséget.
Üdvözletem! Küzdök eme mosógéppel, csak led kijelzős. Verte a FI-relét. Az ajtó kapcsoló ment tönkre. Kicseréltem az ajtó kapcsolót, A mosás indításra a következőt produkálja. Ajtó lezár, egy kis víz beengedés, majd 4-5 másodperc múlva szivattyú indul, led jelzők villognak, és tovább nem megy. Ha centrifugát indítok, akkor minden szépen végig megy, és mikor kialszik a centri jelző led, akkor kezd el villogni a felső led sor, a lugszivattyú beindúl azt megy a végtelenségig.
A perifériákat végig ellenőriztem. Ötletem kifogyott.
Olvasgattam eme "acadia" panelről. Jó lenne ha valaki tudna segíteni.
Üdv. Mekmuki
Sziasztok!
Belefutottam ebbe az árkádiás gépbe. Majdnem mindent csinál csak a mosás végén öblítésnél elkezdi a vizet engedni és addig amíg a túltöltés el nem indítja a szivattyút, majd utána ha lement a víz a kritikus töltetből újra elkezdi felengedni majd minden csak ismétlődik. Motor, fütőszál, test zárlatra ok. Mérésre minden jó. Én panelra tippelek ezek után, de hátha találkozott már valaki ezzel a hibával. Hiba kódot nem ad.
Köszönöm előre is!
Üdv Imi