Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT DVG622IX

DISHWASHER - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.7 MB
Page
22
Category
DISHWASHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT DVG622IX service manual (1st page)
Preview of INDESIT DVG622IX [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT DVG622IX service manual (2nd page)
Preview of INDESIT DVG622IX [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT DVG-622IX DVG622IX DVG 622 IX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant DISHWASHER forum topics:
Indesit IWDC6145 lugszivattyúzás nem működik (Megoldva)
Sziasztok! Segítségeteket kérném újból. Indesit IWDC6145 lugszivattyúzás nem működik. Elindítok egy akármilyen programot, ajtót bezárja, megtölti vízzel, motort elindítja, és elkezd mosni. Amint az első vízleeresztéshez ér 1mp szivattyúzás után leáll a lugszivattyú, és pár percen belül villog az összes led a felső sorban. Leresetelem, újraindítom, ugye a víz benne van az előző mosásból, 1mp-et elindítja a lugszivattyút és újra semmi. Lugszivattyú csere nem vezetett eredményre, nem azzal van a gond. Ha a sima leeresztő programra (utolsó program) teszem akkor nem áll ki hibára, de ugyan úgy csak 1mp-ig szivatja kifelé a vizet, utána 4-5 perc múlva leáll END-re, mintha lefutott volna a program. Elektronikán nem látok külsérelmi nyomot, próbáltam visszakövetni (már amíg tudtam) a lugszivattyú alkatrészeit, de ott sem volt mérhető alkatrész gond. Még annyi hogy mikor mosásból áll ki hibára és villognak a ledek, kb. fél percenként kattan egy relé. Szerintetek? Megoldás: A szárító egység hőfokérzékelője volt a hibás. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Indesit WIL163 fém üstházas mosógép, az üst kiszedése
Kérem kockás és CRC ne szóljon a topichoz!

Sziasztok!

Lenne ez a gép, csapágyas . Kiszedtem hátul az öntvénykeresztet, de a szimering csúszógyűrű teljesen k.o. Szét lehet szedni az üstházat az üst kiszedéshez?

Köszi.
Indesit szárítóg.( Yt m11 82k rx EU) E3 F6 hiba kódot ad, nem szárít.
Sziasztok, Békés boldog új évet kívánok mindenkinek!


A következő a helyzet a fenti  hoszivattyus géppel.
Ha elindítok egy ciklust szivattyúzással kezd, majd bekapcsolja a kompresszort, kikapcsolja a szivattyút, egy idő múlva megállitja a kompresszor, és beadja a fenti hibát.

Az üst forgató inverteres motorját egy nagyon picit megmozdítja. Raktam rá egy új motort azt meg se mozdítja.
Lehetséges hogy" konfigurálni" kéne az inverteres motort az elektronikához?

Meg tudnátok esetleg mondani hogy mi lehet a fenti hibakód jelentése?
 
Indesit WIE 107 és WISE 107 vezérlőpanel kompatibilitás
Üdv mindenkinek!

Jelenleg rendelkezésre áll egy rozsdás WISE107 elpukkant kondenzátorokkal a panelon (villogó kijelző).
Illetve egy szép állapotú WIE107 amelyik "door" hibaüzenettel kezdett sztrájkba.

A kérdés, hogy a két készülék panel kompatibilis-e, tehát kondenzátorcsere után a WISE panel elviszi a WIE készüléket vagy szoftvert is kellene cserélni benne?

Illetve javítható-e az ajtóérzékelés (a zár egy próba erejéig volt cserélve már, az nem oldotta meg)?

Köszönöm
Attila

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce