sziasztok
szerezttem ezt a kis mosógépet hibája az hogy program inditása közben letünik a kis lakat jel a kijelzöröl és megáll valamikor el sem tudom inditani de az ajtózár az jól müködik mármint indittom bekattan a zár de a lakat nem jelenik meg rajta de az ajtó zárva. ajtózárat  cserélttem enek hibája szerinttem nem lehetséges. Szerviz anyagát leszedttem  innen de nem találttam benne erre utaló hibát bár azt is meg kell hagyni hogy a német nyelv nem az erösségem.
Van valami ötletettek mi okozhassa ezt a problémát?
misi
Sziasztok!
Ma került hozzám a nevezett gép, nos ha áram alá helyeztem semmire nem reagált. Mondta a tulaj, hogy hagyjam úgy és kb 15 perc után magától elkezd villogni az összes funkció LED és azt írja ki hogy F12. Ekkor nem is lehet kikapcsolni, semmit nem lehet kezdeni vele csak áramtalanítani. Viszont ha ismét bedugom megint várnom kell az F12-re egy negyed órát. 
Olvastam egy nem túl régi topikban egy hasonló szitut, de az nem teljesen ezt csinálta , és ráadásul nem is találtam benne egyértelmű orvosságot.
Ha valaki tudna segíteni hogy mit hol mérjek, nézzek azt örömmel venném, előre is köszönöm!
Sziasztok!
Ez a saját gépem. Még anno a Keravill-ban vettem. Jó rég volt.
Kb 15 éve szétszedtem, mert a csapágy tönkremenetelét megelőzendő szimmeringet akartam benne cserélni.
Kicsit elhúzódott.
És biza nem tudom már, hogy az előlapján lévő választó "nyomókapcsolók" hogy is voltak bekötve.
Ha ne adj isten valakinél van egy ilyen gép és lefotózná nekem, azt megköszönném!
Tudom kapcsrajz alapján is belehet kötni, de ahhoz bogarászni kellene!
Pár fotó az azonosításhoz:
A gép: http://www.ukrboard.com.ua/imgs/board/50/1276850-1.jpg
Kezelő közelről: https://39.img.avito.st/640x480/3501510439.jpg
Kezelő hátúról a hőfok kapcsolóval és a centrifuga felező kapcsolóval: http://i056.radikal.ru/1710/17/537c9eafbd2c.jpg (Sajnos a kábelek színe nem látszik)
Ez lehet, hogy az, de nem biztos: https://09.img.avito.st/640x480/3765540109.jpg (Lehet elég lenne ennek a neten letárolt régi oldalát megkeresni)
Felülnézet 1: https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/582504632_4_644x461_pralko-suszarka-indesit-wdn-2296-xwu-dom-i-ogrod.jpg
Felülnézet 2: https://static.baza.farpost.ru/v/1517980887295_default(Lehet, hogy az előző mégis ez a gép, mert igy a felső kábel színek stimmelnek.)
ET lévő rajzok:
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwo.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
https://elektrotanya.com/indesit_wdn2296xwu_sch.pdf/download.html
Köszi!
 
Sziasztok!
Indesit YT CM08 8B EU szárítógép nem kapcsolja a fűtést. Klixon,f.betét ellenőrizve,relé cserélve.Hőmérséklet érzékelő 25 kOhm,hőre változik.
Kérek segítséget,merre induljak tovább?
Köszönöm!
toviferi