Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT FD97C.1E-098609-00-29091-0001

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
1.0 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT FD 97 C. FD97C.1E 098609 00 29091 0001
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Whirlpool-Indesit mosógép panel impulzus trafó keresés.
Sziasztok!
Van egy Wh-indesit mosógép panel. Egy kolléga a panelt kivételkor elejtette, és a táp impulzus trafó összetört. Eléggé kiemelkedik a panelról. Elvileg Ukrajnában kapható, de most biztos nem lehet belőle semmi. Valakinek hátha lenne bontásból hozzá egy ilyen alkatrésze. Teszek fel róla fotót. A táp Ic.: LNK-625. A szükséges trafó száma: 9741H101. A 9741H102-es nem jó, mert a  menetszáma és működési frekvenciája más!
Kérem jelezze ha valakinek lenne ilyen.
Köszönettel: Csaba
Indesit WIDL146 mosó-szárítógépen a szárítás nem működik
Sziasztok! Olcsón jutottam ehhez a géphez és szerettem volna megmenteni. Előéletét nem ismerem de az ajtózár triakja el volt durranva, ezt és a zárat cseréltem. Darabokra szedtem átnéztem mindent, szerintem rendben van a gép de a szárításnál leáll hibára. A szárítás elindul, motor, fűtés megy és közben vizet is enged bele. Bár nem tudom a szárításhoz minek a víz? Tehát elindul a program és egy kis idő múlva villog a vízszintes sorban a második és a negyedik funkció LED és az ajtózár LED-je. Ehhez kérnék segítséget, minek a hibájára utalhat a villogás? A szárító motor jó, a fűtőszál jó, a termisztoron kb. 20°C-on 26Kohmot mérek, melegen csökken az értéke. Előre is köszönöm! Üdv.
Indesit witp 102 f08-as hiba
Üdv kollégák!
Belefutottam az átkos f08-as hibába. A jelenségek: ürítés programnál ajtót lezárja, lúgszivattyút beindítja, aztán amikor behúz a motor reléje, egyből kiáll f08-as hibára. Centrifuga programnál ajtót lezárja lúgszivattyút beindítja aztán a motort 1-2x felpörgeti és lassuláskor áll ki f08-as hibára. Mosás programnál ajtót lezárja, enged pár liter vizet az 1-es mágnesszelepen, aztán kinyitja a 2-es mágnesszelepet és folyamatosan engedi a vizet, motor reléje nem húz be, nem áll ki hibára. Vízszint érzékelő átkapcsol, de a mágnesszelepet nem kapcsolja le. 
A panelon a tápot felújítottam, vízszint érzékelőt szétszedtem, motort kitakarítottam, próbáltam leakasztott fűtőbetéttel, de nem derült ki a hiba oka. 
Minden ötletet szívesen veszek, mert a tulaj szeretné már megjavítva látni a mosógépét.
Köszönettel:
NA
INDESIT WITP 82 minden öblítés közben megáll
Sziasztok Úgy hívtak ki a géphez hogy nem áll meg a mosás és mint ha újrakezdené a programot. leteszteltem és minden program majdnem hibátlanul végigmegy. Az apró hiba hogy öblítés közben az utolsó öblítő víz kiengedése előtt megáll a program. Ekkor villog az öblítés folyamatot jelző led. Megnyomom a start gombot, és hibátlanul befejezi a programot. Fűtőbetét jó,tápegység kondenzátorok jók, már mindent végig néztem és semmi hibát nem találtam. Mi okozhat ilyen furcsa hibát?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce