Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT HOTPOINT-ARISTON AQ9F291UFRV

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
507.3 KB
Page
13
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT HOTPOINT-ARISTON AQ9F291UFRV service manual (1st page)
Preview of INDESIT HOTPOINT-ARISTON AQ9F291UFRV [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT HOTPOINT-ARISTON AQ9F291UFRV service manual (2nd page)
Preview of INDESIT HOTPOINT-ARISTON AQ9F291UFRV [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT AQ 291 UFRV HOTPOINT ARISTON
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
indesit WITL-105
Sziasztok a fent nevezet géphez szeretnék egy kis segítséget kérni a következő a problémám hogy nem indul el a motor se a mosás fázisba se a centri fázisba se.A perifériákat ellenőriztem bele értve a vezetékeket is a panelon cseréltem a 680uf 10V meg a 100uf 25V kapacitás hiányos volt. A motor triakot is ellenőriztem azzal is minden rendbe azt szeretném kérdezni hogy a motor csatjain menyi feszültségnek kell meg jeleni abban az esetbe mikor a program választó gombot a centrire kapcsolom és az ajtó zár bezárása után meg jelenik a kezelő egységen a centri lead fel villanásával a az hogy a program ki van választva vagy is aktív csak nem indul el a motor,az szeretném kérdezni hogy még a panelon mit ellenőrizek,a panel cod:215009137.00 ez egy evo II-es panel .előre is köszönöm a segítséget.
Indesit WS 105 TX EX mosógép ajtaja mindig zárva, ha villanyt kap
Sziasztok! Kollégám kért meg, hogy segítsek neki, mosógép ügyben. Panelban lakik, jó magasan, így elhozni nem tudom, de doktori javaslatra nem is tehetném, nem emelhetek.. Emiatt csak helyben tudok valamit kezdeni vele, és jó volna nem lyukra futni. A gép nyűgje az, hogy ha be van kapcsolva a kapcsolóval, és áram alatt van, akkor az ajtót lezárja. Ajtózár villanyt kap, reteszel. Ez alól nincs kivétel. A gép egyéb iránt tökéletesen üzemel. De program végén sem nyit ajtót, minden programnál zárva tart. Mielőtt szólt volna, a zárat már cserélte, tök feleslegesen. Ismeri valaki ezt a hibát? Mivel készüljek? Energomatos időkből meg más fűtőbetétes szivárgó áramos hibából kiindulva, megkértem, dugja be fordítva a hálózatba. Úgy is maradt a jelenség. Ebben a zárat triac vezérli? Vagy még mechanikus a kapcsolója? Minden tapasztalati tippet köszönök!
Indesit WITL 125 Mosógép nem indul. (Megoldva)
Sziasztok. Indesit witl 125 tipusú mosógépet javítok és elakadtam. Segítséget kérnék tölletek. A mosógépen az összes gomb és visszajelző lámpa működik. El lehet indítani minden programot. A visszajelző lámpák szerint el is indul de a mosógép nem csináll semmit. Az 1-es program indításakor egy pillanatra megrándul a töltővízvezeték. Gondolom egy pillanatra nyit a mágnesszelep. Ezen kívül semmit nem csináll a készülék. Mi lehet a hiba oka, hol keressem azt? Köszönöm.
Whirlpool-Indesit mosógép panel impulzus trafó keresés.
Sziasztok!
Van egy Wh-indesit mosógép panel. Egy kolléga a panelt kivételkor elejtette, és a táp impulzus trafó összetört. Eléggé kiemelkedik a panelról. Elvileg Ukrajnában kapható, de most biztos nem lehet belőle semmi. Valakinek hátha lenne bontásból hozzá egy ilyen alkatrésze. Teszek fel róla fotót. A táp Ic.: LNK-625. A szükséges trafó száma: 9741H101. A 9741H102-es nem jó, mert a  menetszáma és működési frekvenciája más!
Kérem jelezze ha valakinek lenne ilyen.
Köszönettel: Csaba
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce