Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT HOTPOINT ARISTON LST5337X

DISHWASHER - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
442.8 KB
Page
9
Category
DISHWASHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT HOTPOINT ARISTON LST5337X service manual (1st page)
Preview of INDESIT HOTPOINT ARISTON LST5337X [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT HOTPOINT ARISTON LST5337X service manual (2nd page)
Preview of INDESIT HOTPOINT ARISTON LST5337X [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT HOTPOINT ARISTON LST-5337X LST5337X LST 5337
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant DISHWASHER forum topics:
Indesit XWDA751480 minden LED villog
Sziasztok!

Fenti mosó-szárító csak megforgatja oda-vissza a dobot, majd beengedi és kiszivattyúzza a vizet és villogással megáll - lásd a videón. A manuálban nincs ilyen hibakód!
 
Légcsapda és csöve tiszta, vízszintkapcsoló jó, fűtőbetét 33R, NTC 25K mérve; bejövő víz és szifon kimenet is rendben, nincs dugulás. 

Egyenlőre elakadtam, jó lenne egy kis segítség.
Indesit witp 102 f08-as hiba
Üdv kollégák!
Belefutottam az átkos f08-as hibába. A jelenségek: ürítés programnál ajtót lezárja, lúgszivattyút beindítja, aztán amikor behúz a motor reléje, egyből kiáll f08-as hibára. Centrifuga programnál ajtót lezárja lúgszivattyút beindítja aztán a motort 1-2x felpörgeti és lassuláskor áll ki f08-as hibára. Mosás programnál ajtót lezárja, enged pár liter vizet az 1-es mágnesszelepen, aztán kinyitja a 2-es mágnesszelepet és folyamatosan engedi a vizet, motor reléje nem húz be, nem áll ki hibára. Vízszint érzékelő átkapcsol, de a mágnesszelepet nem kapcsolja le. 
A panelon a tápot felújítottam, vízszint érzékelőt szétszedtem, motort kitakarítottam, próbáltam leakasztott fűtőbetéttel, de nem derült ki a hiba oka. 
Minden ötletet szívesen veszek, mert a tulaj szeretné már megjavítva látni a mosógépét.
Köszönettel:
NA
Indesit XWE 71252 mosógép sokáig mos, megakad a program?[jegelve]
Sziasztok!

A gép egy munkatársam mindennapjait boldogítaná, de inkább keserít. A gép megy, vizet vesz, forgatja a dobot, ürít, centrifugálni már nem mindig akar. ha a visszamaradó idő eléri a 11 percet, a kijelző bal oldalán fent meg jelenik egy villogó homokóra. A papírja szerint ez még nem lenne baj, de innentől kezdve nem akar lejárni a program. vizet vesz és leürít, és ezt ismételgeti órákon át. Szelepek, motor, szivattyú, fűtés jelek szerint ok. Megbolondult a vezérlése? A 30 perces programot van hogy hiba nélkül végigviszi. Teljes csőátmérőn jön belőle a szennyvíz. 
Megköszönöm ha vki érdemben tud tippet adni.
Indesit PWE7128 vezérlőpanel smd beazonosítás
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, hátha tud valaki. Javítok egy PWE7128WEU F062824 80628240000 28/04/2009 Indesit mosógépet. Valaki már javította a panelt ez látszik, nem ez a lényeges. Észre vettem, hogy hiányzik egy smd a panelról, lehet ez az oka a hibának. Nincs véletlenül információja valakinek, hogy mekkora ez a z smd? Küldöm a képeket is a panel cikkszáma C00274166. Köszi a segítséget! "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce