Sziasztok !
Előre elnézést kérek a tájékozatlanságomért ! Szerintem lenni kell az Indesit Arcadia mosógéppaneles mosógépeknek is , mint pl. a Whirlpool , AEG,Electrolux,Zanussi ,Bosch,Siemens,Samsung mosógépeknek, olyan gomb kombinációnak , amivel teszt programba kapcsolható (?)Vagy nincs (?) Lehet , hogy butaságot kérdeztem (?)Ehhez kérem a véleményeteket ! Előre is nagyon szépen köszönöm . Üdv jano
Sziasztok! A fent leírt szárítógép került hozzám,túlfűtés és csak egy programon hajlandó szárítani-hibával!NTC-re gyanakodom valaki tudja-e az értékét szobahőmérsékleten? Köszi!
Sziasztok!
A gép egy munkatársam mindennapjait boldogítaná, de inkább keserít. A gép megy, vizet vesz, forgatja a dobot, ürít, centrifugálni már nem mindig akar. ha a visszamaradó idő eléri a 11 percet, a kijelző bal oldalán fent meg jelenik egy villogó homokóra. A papírja szerint ez még nem lenne baj, de innentől kezdve nem akar lejárni a program. vizet vesz és leürít, és ezt ismételgeti órákon át. Szelepek, motor, szivattyú, fűtés jelek szerint ok. Megbolondult a vezérlése? A 30 perces programot van hogy hiba nélkül végigviszi. Teljes csőátmérőn jön belőle a szennyvíz.
Megköszönöm ha vki érdemben tud tippet adni.
Sziasztok YTM1182KRXEU motor meg sem moccan , az időt vissza számolja és elmondás szerint a végén mikor lazítana a ruhákat akkor forog , kivárni nem tudtam , de csak szellőztetésre kapcsolva se forgot , úgy hogy ez nem annyira biztos . Ilyen van benne :
https://www.ebay.de/itm/167146451977
Majd behozzák .
Motor vagy elektronika ? Valami ötlet , tapasztalat .