Üdv mindenkinek. Egyértelműen ez a karácsonyfa ízó villogás panel hiba , azon belül mi lehet a hiba .Arcadia a panel 12V meg a 3,3V a kis sub panelon rendbe , az elkók jók de azért mind cserélve , az ajtót lezárja . Szűkítve a kőrt nagy valószínűséggel a processzor panelon lehet a hiba mert van egy másik panelom amelyikkel nem indult a gép , egyébként látszólag minden jó volt , programot ki lehetett választani , a megfelelő ledek világítottak , ajtó zárt és a két panelon a kis proci panelt felcseréltem és a hibák is átköltöztek egyik panelról a másikra. Valami ötét?
Sziasztok!
Indesit YT CM08 8B EU szárítógép nem kapcsolja a fűtést. Klixon,f.betét ellenőrizve,relé cserélve.Hőmérséklet érzékelő 25 kOhm,hőre változik.
Kérek segítséget,merre induljak tovább?
Köszönöm!
toviferi
Sziasztok!
Indesit PWE8148S kijelző szegmens hiba. A mosógép rendesen működik csak sajnos a kijelző szegmensei nem igazán működnek. Tudtok erre valami megoldást, vagy csak kijelző cserével orvosolható? Forrasztási gond nincs. Esetleg ilyen kijelzője valakinek? Ugyan ehhez a géphez ajtó is érdekelne esetleg.
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnNU1OYmljc3YydE0/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnSVhMV1FaQWFxNDA/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnS1J6bk92SHNDZ1U/view?usp=sharing
köszi.
Üdv.: G.
Kedves Tanyatagok
Került hozzám egy ilyen villanysütő: (tipusa: FZ990 C1
1./ van e valakinek elfekvőben egy vezérlőkártya (lásd a számát a 2.képen)
2./ sajnos nem találtam hozzávaló service doksit,de az is sokat segítene (ha valakinek van ilyen, hogy megmérné a piros nyillal jelzett kondenzátoron mennyi a (táp) feszültség (c021)
3./ ahogy látom az U086- os tápegység (modul)kártya (338/08) adta meg magát, ennek a kimenetén van a fent említett C021 kondenzátor
4./ doksi is segítene ! a neten "csak" képek vannak
előre is köszönet a segítségért:
attila.p