Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT PWE8148SUK

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
417.7 KB
Page
12
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT PWE8148SUK service manual (1st page)
Preview of INDESIT PWE8148SUK [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT PWE8148SUK service manual (2nd page)
Preview of INDESIT PWE8148SUK [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT PWE8148SUK PWE 8148 SUK
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WI 101 (EX)
Mi nap kihívtak egy ilyen készülékhez, a hiba következő: A mosógép ha teljesen áramtalanítva van akkor egy két percig rendben üzemmel, majd, ha egy új programot állítok be akkor elkezdi a program kapcsolót tekerni a végtelenségig, ez csak akkor hajlandó abba hagyni ha le választom a hálózatról, s megvárom míg az ajtó zár felold.... ezek után ismételten rendben megy 1-2 percig és újra ugyan ez a hiba áll elő. Olyan mintha vezérlő órajele elszállna és végtelen ciklusba kerülne,majd csak a reset jel után áll alaphelyzetbe. Erősítsetek meg hogy kristály vagy oszcillátor hiba lehet, de jó lenne valami közelebbit tudni....ű Ennél közelebb sajnos nem jutottam mert nem volt nálam a szerszámos. Kérnék egy Helpet :) Köszike előre is
Indesit EWE81848 B EU mosógép nem vesz vizet,szelep nem kap áramot
SobriJ és kozakg ne szóljon hozzá!
Sziasztok!
A fenti hibával a mosógép egy szállodában van .
A panelt  amint kézhez kapom,lefotózom.
A doksit megtaláltam a tanyán.
A cimkéról már kaptam infot.
A gépben Arcadia2 modul van.
A javításhoz kérem a segítségeteket!
Elōre is ,nagyon szépen köszönöm.
U.I.
A D29 diòdával "párhuzamosan" egy mezei poloskát találtam a modulon . :)
U.I._1
ELKO-k rendben.A tápfeszek , a 12V, az 5V és a 3,3,V megvan.
U.I._2
A bekapcsolás után a JE11/9 csatlakozó ponton megjelenik a 230V . Kipróbáljuk a mosógépben.
U.I._3
Javítás nélkül visszaadva .
U.I._4
A mágneses szelepen az F vagy a N megjelenik . ( Attól függően,hogy,hogy van bedugva a konnektorba.) A másik kapcsolt pont , ( K1 és K2 relén keresztül ,) nem kapcsolodik valamiért .
Indesit Win 82 mosógép program közben nem lép tovább.
Hali. Van ez a win82 mosógép.Árcadia paneles. Szépen megy addíg amíg nem kéne centriznie. A vizet kinyomja,elkezd centrizni,de nem pörög föl egy idő után teljes fordulatra,csak pörög amíg le nem állítom. Ugy gondoltam hogy vizszintszabályzó probléma lesz,de ebben 3 polusu vizszintszabályzó van.12-es láb nincs bekötve.Ilyen vizszintszabályzóm nem lévén,bekötöttem egy másikat,12-es láb kihagyásával. Helyzet változatlan. Na itt állt meg a tudomány. Merre keressek hibát.
Indesit, Whirlpool mosógép rugós súlyrögzítő eltávolítása
Hi!
Hogyan lehet ezt kiszedni?
 Kösz
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce