Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT SECONDIMARCHI LM620X

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
788.1 KB
Page
25
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT SECONDIMARCHI LM620X service manual (1st page)
Preview of INDESIT SECONDIMARCHI LM620X [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT SECONDIMARCHI LM620X service manual (2nd page)
Preview of INDESIT SECONDIMARCHI LM620X [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT LM-620X LM620X LM 620
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WIN82 "Nem lehet bekapcsolni."- az ARCADIA panel javítása-Nem javítható!
Sziasztok! Az INDESIT WIN82 mosógép ARCADIA panelje hozzám került javításra.A kezelőlapot csatlakoztatva a kábellel,a lakat (piros) LED villog.A funkció gombokkal a(zöld) LED-ek vagy bekapcsolhatók vagy gyorsan villognak.Az áramfelvétele a panelnek a 230v-50Hz-ről,I:50mA.A tápfeszek,DC, Ut1:5V és Ut2:12V.Az ajtóretesz csatlakozó, J004,2.-3. pontját rövidre zárva,(mintha az ajtóretesz bekapcsolt volna) rángatja a LED villogás ütemében a 230V-50Hz-t.Leválasztó trafóról mérem.Hűtőbordát kivettem.Hogy a takarásában lévő alkatrészekhez is hozzá férjek.Találtam egy olyan kölyökbolhányi alkatrészt,ami rövidzár.Ez a C007 ELKO SMD tranyó felöli oldalánál van.Két egymással párhuzamosan elhelyezett ellenállás(?)(Csak elhelyezés,nem elektromosan.)Az ELKO felöl:0 R.Mellette 4,68K.Az SMD tranyo lábánál:10k.Fotót próbálok föltenni!Lehet,hogy ennek az ellenállásnak a zárlata okozza a hibát?Megmondaná valaki,hogy mekkora ellenállásúnak kell lenni ennek az alkatrésznek?Nagyon szépen köszönöm,előre is,a válaszaitokat.Mégegyszer köszönöm.Üdv Jano
Indesit WIA102
Sziasztok, elindul a centrifuga majd mielőtt elérné a teljes fordulatot elkezd villogni a centrifuga és a lakat ikonja és megáll. Ilyenkor nem reagál semmire, kikapcsolni sem lehet de áramtalanítás után ujra müködik. Ha 500-as fordulat van beállitva azon általában végigmegy, mosást minden esetben megcsinálja csak az 1000-es fordulatnál zavarodik meg, szürő tisztitva, tulaj szerint már motort is cserélt a szerelő, elektronikánál nem látok alkatrész vagy forrasztási hibát. Új gépre nincs pénz, merre induljak egy iránymutatás jó lenne.
Indesit WISL85X hibakóddal tér vissza F8
Szaisztok. A fent említett gép hibakóddal tér vissza. Talán F8 ami elméletileg Fűtőbetét hiba ami hibátlan. NTC hibátlan. Kontakt a fűtőszálig rendben van. De ne húzzam az időt itt egy videó. Pont ezzel a hibakóddal tér vissza. Hibakód videó Relé rendben. Tehát most nem tudok merre menni. Valakinek valami ötlete? Az előző szervizes Procihibára utalva eltemette. Üdv Laci . . .
Indesit villanysütő tipusa beazonosításában kérnék segítséget
Sziasztok! A képen látható sütőhöz hívtak a héten hogy égőt cseréltek de továbbra sem ég, ezt a problémát megoldottam. de ha már ott voltam mondták hogy a sütő elejére felragasztott gumigéder (ajtó gumi tömítés teljesen szét van szakadva, és hogy ki kellene azt is cserélnem Lehetőleg eredetire. és egy időzítő órára is kellene árat kérnem. A tulajdonossal forgattuk a sütőt jobbra balra le fel még szét is szedtem lapjaira. de sehol nem találtam egy típus számot sem. Ebben kérném a segítséget. Esetleg linket ahol tudok gyári gumit rendelni és esetleg egy időzitő órát (utóbbi ha nincs az sem gond mert úgysem használják. így ha átkötöm az is megoldás lehet nekik Előre is köszönöm a segítséget
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce