Zuhanyprogram lemegy, a többin egy idő után megàll és F13.
Szép napot mindenkinek.
Halli!
> > > Segitségeteket szeretném kérni .
> > > Kaptam egy indesit tipusú WS84TX EX mosogépet azzal a hibával hogy a fütöbetét nem jó, én ezt kicseréltem. A hiba a következő a gép nem indul el. a biztonsági körök jók mert a viszajelző led villágit. A program kapcsoló motorja viszont nem kapja meg a hajtást a triakja nem kapcsolja.
> > > Nem tudom hogy egy belső rajzzal esetleg tudnál e segiteni, esetleg egy panel rajz is jol lenne, nem tudom hogy a vezetékezés a megfelelöen van e bekötve
> > > Megkérnélek beneteket ha tudnátok ebbe segiteni?
> > > Köszönettel Feri
Sziasztok!
A címben szereplő gépről lenne szó, az adott hibakódot dobja ki bármely programon. A gép egyenlőre nincs nálam, de szeretném tudni hogy mit jelent az adott kód. Itt a tanyán néztem manual-t, de a kódokat nem tartalmazza. Valaki tudna segíteni hogy mi lehet ez?
Előre is köszönöm!
Sziasztok.
Az emlitett gép panelján bedurrant egy tranzisztor és egy ellenállás.Ezek értéke érdekelne,a tranzisztort 1F-nek nézem az ellenállás 1-el kezdődik és úgy nézem négy számjegyű de sajnos a többit nem lehet kinézni :hmmm: .Az alkatrészek a kép bekeretezett rézén vannak.
Előre is kösz,üdv mindenkinek.