Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Régebbi mosógépeknél a motorra menő vezetékek felkeményednek és kiszakadnak a csatiból. Ki hogy hárítja el ezt a problémát?
Köszi
Szép napot. Melegvizet kinyomja, szivattyú megy, pörög úgy háromszoros mosófordulaton és nem lép tovább, míg az erőműből ki nem fogy az áram. Mééééé?
Hali mindenkinek!
Hibakód listát keresnék az IDE44 tip. mosogatógéphez, mert a kézikönyvéből kihagyták.
Még garis a kicsike, de megáll más-más hibákkal, a szakszerv csak annyit mond, hogy kapcsoljam ki majd be.
Ha valaki tudna segíteni...
Jó éjszakát az Uraknak! A fenti gép néha működik, néha nem indul, és a relék kattognak, a tápja meg "rohad". Túrta egy szerelő, majd megadta a telefonszámom a tulajnak, hátha én... Nos, jelenleg úgy ahogy megy a gép, miután kiiktattam a zavarszűrő kondiját. Előtte mértem a hálózati delejt, amikor döglődött, akkor a digi műszer néha ÖTSZÁZ voltot mutatott. Azaz valami gerjed, ami kiakasztja a műszert. Oszcilloszkóp nem volt nálam. Elvittem a panelt Dr. Merzához. Visszaadta, hogy nála hiba nem jelentkezett. Nyilvánvalóan nem a zavarszűrő a rossz, csak hozzáalakítottam a gépet a hibához. Most is baromkodik, a motorrelék néha indokolatlanul kapcsolgatnak, azaz bizonytalan a cucc. A hiba máról holnapra lett, nem volt átmenet. Fos kínai motor van benne. Netán az? Látott már ilyet valaki?