Kérem DINO54 ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Lenne ez a gép. Annyit csinál, hogy beengedi a vizet és áll. Meg se mozdítja a motort. Hibakód nincs. Azonban ha centrire rakom, tökéletesen végig csinálja. Welling motor van benne. A panelt átforrasztottam. Mi lehet?
Köszi
Nem lett meg javítva.
Indesit VIDL 106 szárítós mosógép centrifuga programon 10 perc után villog 2 led, és elindul a szárító ventilátora.
(Hibakódra még nem számoltam meg, a panelt közben kivettem.)
Resetre nem reagál és kikapcsolni is csak áramtalanítással lehet.
A tulaj meg azt mondta hogy túltölt mert folyik ki a víz a kifolyócsövön szintén kb. 10 perc után.
A perifériák elvileg jók a betétet szivárgásra még nem néztem.
Gyanúsan panel szoftver hibásnak tűnik.
Panelt kivéve nem látszik szemre semmi gyanús,
Kondik nem púposak.
Ötlet, vagy tapasztalat valakinek a hibával kapcsolatban?
A fő panelen a tápegység egyik kondenzátora kifújt. Ennek és a többinek cseréje megtörtént, ezután már a ledek nem villognak, de bekapcsoláskor semmi sem történik, nem reagál semmire. A tápegység működik, a tápfesz 4.5V. Nem kevés ez? Milyen probléma lehet még?
A táp rajzát érdekességképpen felvettem. Az IC TNY264.
Sziasztok!
Alkatrész keresés közben akadtam az említet kártyára. A leírás szerint "CARD WITE120FR EVOII 8KB SW 28398900000"
eeprom tartalom lehet EWO II-es panelekhez. http://www.argep.hu/trend/WITE/WITE.html Eddig OK, de mivel, milyen készülékkel lehet kiolvasni a tartalmat?
Aztán átlehet tölteni az eepromba? Használt már valaki hasonló készüléket?
Még lenne pár kérdésem de egyenlőre csak ennyi!
Csaba