Sziasztok!
Alkatrész keresés közben akadtam az említet kártyára. A leírás szerint 	"CARD WITE120FR EVOII 8KB SW 28398900000"
eeprom tartalom lehet EWO II-es panelekhez. http://www.argep.hu/trend/WITE/WITE.html  Eddig OK, de mivel, milyen készülékkel lehet kiolvasni a tartalmat?
Aztán átlehet tölteni az eepromba? Használt már valaki hasonló készüléket?
Még lenne pár kérdésem de egyenlőre csak ennyi!
Csaba
Szasztok!
Indesit WITP 102 EU Arcadia paneles mosógépet javít a kollégám.A motor áttekercselése után kiderült,hogy a panel is rossz.A panelen a uP tápja (IC és SMD ELKO)kompletten szétdurrant.Panelcserére gondol.Szerzett egy jónak mondott,bontott panelt.Ami benne volt:Indesit CODE:21500958503 S/N:0935501396 S.W.:1.3.9. BITRON CODE:30411625.Amit bele tenne:CODE:21500958501 S/N:0923300086 S.W.:1.3.9. BITRON CODE:30410783.Jó lesz ez így?Működni fog?A hardver azonosnak tűnik.A segítségeteket kérem!Hol lehet olyan táblázatot találni ami tartalmazza az Indesit kódjait?a tanyasi doksin nem tudtam elmenni.Nem tudom eldönteni,hogy jó vagy rossz az új panel.Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.Ti már több sót megedtetek mint én.Egy nehezen élő család várja,hogy moshasson.Ezért a bontott panel.Nagyon szépen köszönöm.Üdv Jano 
Kedves Szakik!
Van egy INDESIT WD105T mosó-szárítógépem,aminek a programkapcsolója bekapcsoláskor indulás helyett csak körbeforog.A vizet felveszi.
A szénkefék jók,kifújattam a motort.Fűtőszál és ajtóretesz szintén jó.
Mi lehet a gondja?Mit nézzek még át?
Köszönöm a segítségeteket!
Üdv: Tivi
Sziasztok!
A véleményetekre lenne szükségem a cimben szereplő mosógép kapcsán.
A gépet bekapcsolva, semmi hiba, azonban bármilyen programot inditok (ürités, csavarás is ) az ajtózár bekattanása után bekapcsol a beengedő szelep és addig megy, amig az ajtózár nem old. (vagyis hiába resetelem a programot, az ajtónyitásig engedi befele a vizet. Ha lehúzom a csatit a szelepről, akkor lezár(vagyis a szelep jó, lemérve mindkettő 3,5kohm)
A panelen a triak és az előtét ellenállások jók, de cseréltem mindet.
A kérdésem - lehet hogy a proci derült égből kipukkantotta a kimenetét, vagy eepromhibára gyanakodjak?
Mérve nem mutat rövidet se a táp se a test fele a portja
A panel nem volt szénporos de kapott egy izopropilos fürdőt, eredmény nélkül....
Eepromcserével megoldódott, kösz Janó!