
Indesit WIN 82 mosógép panel hiba tápjavítás után..
Üdv a Nagyérdeműnek!
Némi konzílium kellene.
Javítanám ez a gépet.
Kiinduló hiba a lugszívattyú szűrőháza eltört fordítva tették vissza ,nem ürített mindig,időnként elérte a propellert a szivattyúnál.
Próba mosásnál a 3. ürítés után megállt és villogott a felsőés az alatta lévő,az öblítés szimbólum ledje de nem hibakódként hanem folyamatosan.
A kijelző időnként pislantott a mosás közben, gondoltam táp gondjai vannak, IC kondik cserélve.
Visszarakva az ajtó lezárt, de semmi reakció.
Kivettem a panelt a helyéről,stekkerek rendben, (nincs eldugva egy sem,nem is lehet elvileg és jelölve is vannak) újabb próba, és egy halk pukkanás a képen látható motor triac alatti részen a látható fröccsenés.
Kérdezném a panelek leki világában jártas kollegáktól ez a terület milyen részéért felel a működésben.
Sajnos ebben, nem vagyok képben ilyen mélységben..
Amúgy ezek után az összes led villog azaz panelhibát jelez most már.
Nem a táp javítás okozta a hibát,mert akkor nem is villogna ha ott lenne elcseszve valami.
A perifériák működtek a próba folyamán tehát,elvileg jók.
Szóval lassan befonom a hajam..
Az eredeti panel Sanyi infója alapján az ajtózár miatt szállt el.
A szivattyú, ajtózár + panel foltozás miatt már nem aktuális a javítása(megy a halálsorra,vagy donornak)tehát egyenlőre itt megáll a javítási kísérlet.
Köszönöm az infókat ettől függetlenül.
:villa: :-(
ST.
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha valakinek volna az adott gép panelja, szeretnék kérni egy NYÁK oldali fotót, ha lehet jó felbontásút, mert elhiccent 1-2, vagyis 8 vezetősáv ( a tulaj szerint vizet kapott). Remélem lehet valamit kezdeni vele, semmire nem reagál, az ajtózár ledje világít halványan folyamatosan, ennyi az össz amit csinál.
Előre is köszönöm!
Kérem city217, kozakg, Ted Helyre,
KézdyA ne szóljon a topichoz!
Hi!
Érdeklődnék, bármelyik ecetsav alapú ragasztó jó,( pl. Mester) vagy csak az FBS?
Köszi
Kérem, Guest és guriga ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Lenne egy ilyen gép EVO-II-vel.
Ki- be kapcsolásra reagál, de az összes led vibrál, nem villog, vibrál.
Ez is táp hiba?
Kösz