Sziasztok!
Program indítás után ajtó lezár, aztán 5-10 másodperc tétlenség után bedobja az F06 os hibát. Az összes led villog, járatja az ürítő szivattyút ki sem lehet kapcsolni, kb. 20 másodperc után megáll a szivattyú és ki lehet kapcsolni. Egyenlőre nem találom az okát!
Van, hogy forgat párat a dobon aztán dobja be az F06. Inverteres.
Az F06 ra program választó kapcsoló hibát találtam.
Valakinek volt már ilyen hibája? Köszönöm!
Sziasztok!
Keresek egy indesit hütő panelt.
4062-02/7LF vagy esetleg eeprom
tartalmat.
Előre is köszi.
Szép estét mindenkinek!
Az indesít WIL 105 mosógépet szeretném működésre bírni!Az ajtó zárat kiszereltem úgy látszik szét van esve,ezt cserélni kell!A vezérlő panelt kiszerelve jól látszik a Q9 pozícióban lévő alkatrész,megsemmisült!Szeretném megtudni a Q9 alkatrész típusát ,sematic ot nem találtam!
Megoldva Triac MAC97A8 és zár csere után működik!
Az előző téma indítás sajnos nem sikerült jól így újra kezdtem. Remélem így jó lesz.
Tisztelt szakemberek! Javítok egy ilyen mosógépet aminek az a baja hogy nem indul. A reteszt megvizsgáltam jó lezár a led világít, ezután a panel következett. Itt találtam egy szétrobbant triakot z0107 kicseréltem de nem lett jó, lezárja a reteszt de csak egy másodpercre kapcsol be a víz és leáll. Semmilyen funkció nem működik. Amikor bedugom a konnektorba halk sípoló hang jön a panelből, ha lezár a fedélretesz kicsit hangosabb lesz. Mi lehet a hiba? A triak gyárilag ellentétesen volt beforrasztva mint ahogy a panelen lévő rajzon van próbáljam meg fordítva?
Válaszukat előre is köszönöm.