Sziasztok.
Akad a fenti címen említett mosógép. A cím is mondja, amint bekapcsoljuk a gépet, bezárja az ajtót de programot enged választani, ( sőt idő, centri, több víz stb. opciókhoz hozzá lehet férni ) persze mindhiába hisz ha lenyomjuk a "play" gombot nem történik semmi. Bizonyos idő után sem történik semmi, sőt még hibakóddal sem tér vissza. Akkor volt egy kísérletem, ami abból ált, hogy nem csuktam be az ajtót ezzel nem engedve, hogy bezárja és úgy választottunk programot majd "Play" gomb. Persze ekkor sem adott vissza jelet, hogy nincs az ajtó becsukva vagy hasonló hibakód, de amint becsuktam az ajtót a gép rányomta a motorra a max fordulatot és még vizet is vett magába. Ez a jelenet egy 2-3 másodpercig tart utána leáll.
Kiszedtem az elektronikát, 12V táp stabil, a proci 3.3V tápja szintúgy, sőt még a felső panelen lévő 5V táp IC is nyomja stabilan a megadott értéket. Kondik jók. A lapon egy hibát sem sikerült találnom. Szerintem proci hiba lesz de remélem nincs igazam.
Valakinek valami ötlete van? Vagy ez lapcserét igényel?
Köszönöm a válaszokat és a segítséget.
Laci Voltam . . .
sziasztok
szerezttem ezt a kis mosógépet hibája az hogy program inditása közben letünik a kis lakat jel a kijelzöröl és megáll valamikor el sem tudom inditani de az ajtózár az jól müködik mármint indittom bekattan a zár de a lakat nem jelenik meg rajta de az ajtó zárva. ajtózárat cserélttem enek hibája szerinttem nem lehetséges. Szerviz anyagát leszedttem innen de nem találttam benne erre utaló hibát bár azt is meg kell hagyni hogy a német nyelv nem az erösségem.
Van valami ötletettek mi okozhassa ezt a problémát?
misi
Indesit K3427 GS(W)EU sütő begyújtás után kialszik, a gázcsap nyomva tartásáig ég, elengedés után azonnal elalszik. (Esetleg termoelem meghibásodás???) Alkatrészrajz valahol fellelhető e típusnál?
Helló
Csak mobilról írok, pontos típust nem tudok, de megnéztem a sütő hőfokszabályzóját és ilyen 10000 körüli árakat találtam. Ezek tényleg ilyen drágák?
Üdv.: Ízirájder