az indsit wt100 mosógép megbolondult.alámpája hármat villog majd
szünet,aprogramkapcsoló pedig forog körbe.szeretném tudni milyen hibakódot takar ez. perifériák átvizsgálva rendben vannak.
Sziasztok, a segítségetekre lenne szükségem, vásároltam egy Indesit widl-106ex tipusú használt mosogépet lerobbanva. Ami hibás volt benne az két triak és az EEPROM 24c64 programját ujra kelett irnom , müködött két napig majd egy alkalommal ahogy beszurtam a csatlakozot a falba nagy csattanás, ledobta az ULN2003 tetejét és sajnos a 6433692B87HV tipusu chip is elszált vele együtt, ezt onnan gondolom hogy a tápfeszültség folyamatosan felszökik és vissza , elvágtam a 6433692B87HV chipp tápját akkor stabilizálodik a feszültség. Szoval zárlat, és agyhalott lett teljesen. Engem az érdekelne hogy egy hasonló tipusú 6433692B87HV chippet ha tennék helyébe vajon működne? , vagy ebben is van valami egyedi progi? az eeprom nem sérült de, az nem is lenne gond mert ahhoz megvan a progi egy 24c64 pedig nem gond beszerezni, engem az érdekelne hogy a 6433692B87HV tipus cserekompatibilise ugyanilyen tipussal. Ha valaki tud kérem segítsen, köszi.
Üdv: Szabi
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Régebbi mosógépeknél a motorra menő vezetékek felkeményednek és kiszakadnak a csatiból. Ki hogy hárítja el ezt a problémát?
Köszi
Kérem city217, kozakg, és Ted Helyre ne szóljon a topichoz!
Sziasztok !
Tudná Valaki ezeket az adatokat?
Köszi