Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha valakinek volna az adott gép panelja, szeretnék kérni egy NYÁK oldali fotót, ha lehet jó felbontásút, mert elhiccent 1-2, vagyis 8 vezetősáv ( a tulaj szerint vizet kapott). Remélem lehet valamit kezdeni vele, semmire nem reagál, az ajtózár ledje világít halványan folyamatosan, ennyi az össz amit csinál.
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni a fent nevezett mosógép javításával kapcsolatban.
A gép éjszakai áramra van kötve és egy bekapcsolás után észrevették, hogy csak a LED-ek villognak, a gép nem működik.
Állítólag egy mosógép szerelőt is kihívtak, aki panelcserét (a felső, a kezelőfelület.) javasolt.
Először a paneleket néztem meg. Sérülésnek, égésnek, púpos kondiknak nyoma sincs, de kicseréltem őket. A forrasztások szemre jónak néznek ki. 12V OK, 3,3V OK.
Tegnap már a gépbe tettem őket és bekapcsoltam. Valóban, nem csinál semmit, bekapcsoló gombra nem reagál. Néhány perc után a LED-ek villogni kezdenek.
Egyvalami feltűnt, az ajtókapcsolóban lévő érintkező nem zár, mert a hőelem(nem tudom, mi a neve) nem fűt. Szétszedtem, kézzel összezártam, (ez a két barna színű vezeték) de így sem történt semmi.
Itt elakadtam, nem tudom, hogy tovább...
Aki tud, legyen szíves, segítsen.
Köszönettel: FÖDI
Kérem,
Harley-D és
kozak_g, ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Hoznának egy ilyet
Sikerült, panelcserén kívül, a javítás Valakinek ilyen estben?
Mert nem nagyon akarok belebonyolódni, inkább el se hozatom.
Kösz
Szép napot Mindenkinek.
Megy jó darabig, utána ugrik és megáll.
ötlet?