Szép napot. Melegvizet kinyomja, szivattyú megy, pörög úgy háromszoros mosófordulaton és nem lép tovább, míg az erőműből ki nem fogy az áram. Mééééé?
Sziasztok!
A megnevezett mosóget javítom,az ajtóretesz kapcsoló hibásodott meg.A vezérlőn elszállt a z0607-triak,ezt tudom helyetesíteni.A triak alatt van 3db dióda sajnos ezeket nem tudom azonosítani.Valaki ha tudná az értékeit nagyot segítene rajtam
Köszönöm.Woren.
Sziasztok!
A címben leírt mosógép most még a "tűrhető" hangon eszi a dobcsapágyat,de eddigi gépeimből okulva legfeljebb egy-két mosást fog kibírni.Természetesen két hónappal ezelőtt járt le a gari.Érdeklődtem szervizben,mondták,hogy üst+dob= 35000 Ft.
Kérdésem a nagyon szakikhoz:Megoldható-e a csapágy cseréje anélkül,hogy a gép új árának több mint a felét most megint ráköltsem?(Nagyon nem ugrálhatok,de mosni meg kell.)
Köszönöm előre is,ha valaki megszán egy-két ötlettel.
Üdv.:davidm
Szervusztok Tanyalakók!
1. Az INDESIT "BA 35 FNF P" hűtőgépemben visít a keringtető ventilátor. Hová rejtették? Hol kell szétszednem a gépet, hogy kicserélhessem, vagy megjavíthassam?
2. Az ajtócserét kicsit nehezíti, hogy mindkét ajtó számára egy-egy kifordulásgátló műanyag perselyes alkatrészt is találtam. Ezek nem szerehetők át, nem szimmetrikusak. Az eredeti csomag sem tartalmazott jobbra nyíló kifordulás gátló zsanérokat. Vásárolnom kell ezeket?