Sziasztok!
Indesit Dsg263 mosogatógép 30perc múlva megáll hibakóddal. Elindul rendesen, melegíti is a vizet, de kb 30 perc múlva megáll a képen látható hibakóddal.
Több oldalon is néztem hibakód táblázatot erre a jelre, de nem egyértelmű. Gondolom van aki csípőből tudja, hogy mit jelen és hova kell nyúlni.
https://drive.google.com/file/d/1cV3bsXtmo-9tqyhCEokEI4t1NLAeCrdQ/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1oPVkSqrT_ungm9hr07OQxOqFHYVHGfTd/view?usp=sharing
Köszönöm előre is.
Üdv.: G:
Üdv Mindenkinek!
Most került hozzám a fent említett mosógép. (IWC6145) egyenlőre semmi doksit nem találok róla. (Valószínűleg kintről hozták be) A tulaj elmondása szerint nem indul el. Hétvégén tudok ránézni, hogy mi is a pontos hibajelenség.
Valaki találkozott már ezzel a típussal? Olyan, mintha egy Arcadia panel lenne benne, csak egy kicsit nyújtott verzióban. Én személy szerint ezzel az elektronikával még nem találkoztam.
Az elektronikába valaki már belenyúlt, minden át van forrasztva, szóval nem biztos, hogy életre tudom kelteni, de megpróbálom. addig is köszi, ha bármit meg tudtok osztani ezzel kapcsolatban az adott típusról.
Amit még sikerült megtudni:
Hálózatra kötve, néhány másodpercig nem lehet bekapcsolni, (5-7 sec) utána olyan, mintha minden jól működne, majd bármelyik programon elindítva kezdi a működést, vizet vesz 2x, ezután "lefagy" nem csinál semmit, nem reagál semmire, gombokra sem, törölni sem lehet a programot, csak az áramtalanítás jöhet szóba.
Egyelőre úgy néz ki, hogy ez a csoda Arcadia 2 panel már új típusú mikrokontrollerrel felszerelt típus, ahol a kontroller típusa az eddigi 3L31R és 4L11Y maszkok helyett már 39079LFZV típusú.
A panel egyenlőre várakozó módba kerül.
Gondoltam ezt csak megosztom, bár lehet, hogy ezt már sokan tudtátok, de hátha jól jön még az infó valakinek.
Üdv!
Opeles
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
A moderátori beírást kitörölni, nem jó ómen! Inkább fogadd meg a leírtakat!
Kérem, Guest és guriga ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Lenne egy ilyen gép EVO-II-vel.
Ki- be kapcsolásra reagál, de az összes led vibrál, nem villog, vibrál.
Ez is táp hiba?
Kösz
Üdvözletem mindenkinek!
Adott egy saját Indesit IWDE7105 mosó-szárítógép ami elég furcsa hibát produkál. Azt vettük észre, hogy centrifugáláskor a legnagyobb sebességnél rángatja a vízhálózatot. Rövid szemle után látszik, hogy ha centrifugálás közben kiveszem a mosószeradagoló fiókot, akkor ott lassan szakaszosan folyik a víz be a gépbe mindhárom adagoló rekesznél. Van ezzel valakinek tapasztalata, mi lehet a probléma oka? Nyilván első gondolatként a vízbeeresztő szelep hibájára gondolnék, hogy a centrifugálás közbeni rázkódás miatt nyitogat. De az összes szelep? Elég hihetetlen lenne. Bármilyen ötletet köszönök.