Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WIXXL106EU.1-Y

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
502.7 KB
Page
12
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT WIXXL106EU.1-Y service manual (1st page)
Preview of INDESIT WIXXL106EU.1-Y [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT WIXXL106EU.1-Y service manual (2nd page)
Preview of INDESIT WIXXL106EU.1-Y [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT WIXXL 106 EU.
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit Win82 hibakódtáblázatot keresek(MEGOLDVA)
Sziasztok! A gépnek ,amit javítanék vízszintesen három funkció gombja és függőlegesen három fázis ledje van.Az én hibakód táblázataim közül amelyik legjobban hasonlít a kezelő felületére (WIA82) a belépő szintű gépek hibakódtáblázata.De ez egy Arcadia elektronikával szerelt gép,és azt a hibát jelzi,hogy a három vízszintes funkciógomb ledjei közül először el kezd villogni a jobb oldali,majd átvált a bal szélső és középső ledekre és ezek villognak(persze az ajtózár ledje gyorsabb ütemben villog végig). Van-e esetleg valakinek ehhez a tipushoz hibakódtáblázata? Köszönöm előre is:András. Tehát a hiba kijelzése megegyezik a LowEnd gépek hibakijelzésével. Köszönöm a segítséget.
Indesit WITL 90 szakadozva üzelemel
Kaptam egy Indesit WITL 90 típusú mosógépet, egy nem igazán hétköznapi hibával. Hálózatra csatlakoztatva, el lehet indítani, beengedi a vizet, forgatja a dobot,a fűtőszál is megy, látszatra mos, de olyan hibát produkál, hogy változatosan ki illetve bekapcsol a gép, olyan, mint ha minden 20 másodpercben áramszünet volna! Kialszik egy pillanatra minden led, és 10 másodperc múlva folytatja az egészet! Még programot is tudok változtatni abban a pillanatban mikor működik, tehát a centrifugálást indítok el, az megy, ha mosást, engedi be a vizet, tehát nem kever össze semmit, csak ki be kapcsol! Hibaüzenet nem ír ki! Amit eddig megnéztem! Elektronika szemrevételezve, nincs púpos kondi, de két kondit kicseréltem, csak a 10uF 400V nem tudtam cserélni, mert az nem volt itthon, de megmérve multiméterrel a kapacitás rendben van! Természetesen kiforrasztva. NTC megmértem 20C-on 20Kohm az értéke, így azt jónak tituáltam. Motort cseréltem, egy másik Indesit motorral , hiba ugyan úgy marad! Fűtőszálból nem volt másik Indesit itthon, így egy LG vel cseréltem, de a hiba megmarad. A hálózati feszültség nem ingadozik a főpanel hálózat csatlakozóján, a panelon nem tudom milyen feszültségeket kellene mérnem, így az kimaradt egyenlőre! Kicsit tanácstalan vagyok, miért kapcsol ki és be folyamatosan, mert minden alkatrész jónak tűnik, gondolom az elektronika lesz a ludas, de hátha meg lehet valahogy oldani. Ötletek esetleg a továbbiakra nézve, hátha valaki találkozott már ilyennel, mert egyszerű volna ha valami hibaüzenetet írna ki, de semmi ilyen, szerintem ha hagynám, lehet ki is mosna a szünetekkel, csak vagy fél napba tartana 1 mosás! Fontos még, a szünetek nem ciklikusak, van, hogy egy másodpercre ugrik be, van hogy 1 percet is megy áramszünet nélkül. Köszönök minden ötletet, hátha sikerül megoldani!
INDESIT EVO-II. panel makacs F03 hibája (Nem javítható.)
Sziasztok! A kollégám hozott egy INDESIT-WITP102 panelt javításra..A mosógépnek F03 hibája volt.Panelcserével a mosógépet megjavította.A panelt átnéztem.5V az NTC csatlakozón kijön.Fóliák rendben.Az ellenállások jók.A 2,5V-os fesz az IC-n megjelenik.Oda megy ahova kell.Ja,és nagyon szénporos panel volt.Tisztítani kellett.Foglalat került bele.Az SMD memóriát kiforrasztottam.Bele került a műhelyben a teszt mosógépbe.Ugyan az.F03 hiba.Mi lehet?A uP megsérült?Előre is köszönöm a segítségeteket.Üdv Jano Sziasztok! Az eredmény: AZ INDESIT-EVO-II.-PANEL F03 HIBÁJA: ==================================== A hiba kód táblázat szerint:NTC áramkör szakadt vagy zárlatos. Az esetek nagy részében a uP hibája. (Ha van jó uP,akkor cserével javítható.) Kimérése: 1. A J8/11 (+5V-DC) és a J8/12 (uP bemenet) pontok között mérjünk ellenállást az ellenállás mérőt 200k állásba kapcsolva! Jó érték:15k-20k ellenállás. 2. A J8/12 (uP bemenet) és a J7/5.és 6. (GND),(középső érintkező),között mérjünk ellenállást! (Műszer 200k állásban.) Jó érték:15k-20k ellenállás. (Ne tévesszen meg bennünket,hogy a mérés a töltődő 100nF-os kondenzátor miatt 15-20 másodperc.) A konkrét esetben az ellenállás 10k körül van. uP hiba. Köszönöm. Üdv Jano
Indesit XWD71283 Mosógép F06 Hiba
Sziasztok!
Program indítás után ajtó lezár, aztán 5-10 másodperc tétlenség után bedobja az F06 os hibát. Az összes led villog, járatja az ürítő szivattyút ki sem lehet kapcsolni, kb. 20 másodperc után megáll a szivattyú és ki lehet kapcsolni. Egyenlőre nem találom az okát!
Van, hogy forgat párat a dobon aztán dobja be az F06. Inverteres. 
Az F06 ra program választó kapcsoló hibát találtam. 
Valakinek volt már ilyen hibája? Köszönöm! 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce