Üdv Kollégák!
Eprom tartalom írása, (esetleg ellenőrzése, olvasása) Indesit mosógépek esetén mivel oldható meg, ha nem akarom kiszerelni a panelt? Gyárilag van külső csatlakozás, amire rá lehet dugni a gyártó kártyás kezelőjét. Ez elég drága és a kártyákat is problémás beszerezni. Ügyfelektől is hallottam már, hogy egyes szerelők a mosógépnél a helyszínen programozzák újra a panelt. Gondolom ehhez vagy laptopot vagy táblagépet használnak megfelelő programmal és csatlakozóval (soros vagy USB portról). Erről kaphatnék infót? Autóknál olvastam androidos bluetooth-os hibaolvasóról okostelefonnal, amivel a motorvezérlő hibaüzeneteit lehet olvasni. Mosógépekhez van hasonló?
Köszönettel:
N.A.
Frissen regisztráltként üdvözlök mindenkit!
Indesit WIN82 mosógép javításához kérek támogatást.
Sajnos nem tudom értelmezni a hibakódját, több táblázatot is találtam, de egyik sem passzol hozzá a LED-ek számát és elhelyezkedését tekintve. A lakat piros LED-je és a hozzá közelebbi zöld LED villog, a lakaté gyorsabban. Hibás alkatrészt nem találtam, így elakadtam. Sajnálnám feladni, mert az utóbbi időben már fordítottam rá pénzt és munkát is.
Remélhetek segítséget?
Sziasztok!
Fenti mosó-szárító csak megforgatja oda-vissza a dobot, majd beengedi és kiszivattyúzza a vizet és villogással megáll - lásd a videón. A manuálban nincs ilyen hibakód!
Légcsapda és csöve tiszta, vízszintkapcsoló jó, fűtőbetét 33R, NTC 25K mérve; bejövő víz és szifon kimenet is rendben, nincs dugulás.
Egyenlőre elakadtam, jó lenne egy kis segítség.
Hali.
Van ez a win82 mosógép.Árcadia paneles.
Szépen megy addíg amíg nem kéne centriznie.
A vizet kinyomja,elkezd centrizni,de nem pörög föl egy idő után teljes fordulatra,csak pörög amíg le nem állítom.
Ugy gondoltam hogy vizszintszabályzó probléma lesz,de ebben 3 polusu vizszintszabályzó van.12-es láb nincs bekötve.Ilyen vizszintszabályzóm nem lévén,bekötöttem egy másikat,12-es láb kihagyásával.
Helyzet változatlan.
Na itt állt meg a tudomány.
Merre keressek hibát.