Sziasztok!
Az Indesit mosógép motorpanelje forgat,de nem pörög fel centrire.Fotókat,kapcs.rajzot megpróbálok mellékelni.előre is köszönöm segítségeteket.Üdv jano
jó napot a segítséget szeretnék kérni a vezérlő panelon pirossal be keretezett smd ellenállás értékére lennék kíváncsi, vagy csak egy áthidaló alkatrész mivel a multi méterrel 0-át mérek,és volna még egy kérdésem ,hogy a vezérlő panelon van egy smd tranzisztor aminek jelölése CDW az adat tábláját felraktam pdf formátumba, ezt az alkatrészt mivel tudnám helyettesíteni amit itt nálunk lehet kapni.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Sziasztok!
A gépnek ,amit javítanék vízszintesen három funkció gombja és függőlegesen három fázis ledje van.Az én hibakód táblázataim közül amelyik legjobban hasonlít a kezelő felületére (WIA82) a belépő szintű gépek hibakódtáblázata.De ez egy Arcadia elektronikával szerelt gép,és azt a hibát jelzi,hogy a három vízszintes funkciógomb ledjei közül először el kezd villogni a jobb oldali,majd átvált a bal szélső és középső ledekre és ezek villognak(persze az ajtózár ledje gyorsabb ütemben villog végig).
Van-e esetleg valakinek ehhez a tipushoz hibakódtáblázata?
Köszönöm előre is:András.
Tehát a hiba kijelzése megegyezik a LowEnd gépek hibakijelzésével.
Köszönöm a segítséget.
A fő panelen a tápegység egyik kondenzátora kifújt. Ennek és a többinek cseréje megtörtént, ezután már a ledek nem villognak, de bekapcsoláskor semmi sem történik, nem reagál semmire. A tápegység működik, a tápfesz 4.5V. Nem kevés ez? Milyen probléma lehet még?
A táp rajzát érdekességképpen felvettem. Az IC TNY264.