Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WT102EXP 463

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
7.4 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WT-102EXP WT102EXP 463 WT 102 EXP
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WISL85X - véletlenszerűen F08 hibakódra kiáll [MEGOLDVA]
Sziasztok! A fasza kis 9 éves elől töltős indesit wisl85x mosógépünk úgy döntött, hogy sztrájkol. Költözés miatt 3 hónapig nem volt használva. Előtte rendben működött. Most azt csinálja, hogy megy a program (mindegy melyik), beengedi a vizet, forog a dob, majd, amikor kiszivattyúzza a vizet (amit egyébként meg is tesz, kiszívja a vizet az üstből), nem áll le, hanem egy 20-30sec után hibával kiáll. Csak a dugvilla kihúzása segít rajta. Úgy látom az F8-as hibával áll le. Az első zöld led villog (a piros ajtózár pedig szaporán). Mindjárt teszek fel róla egy videót... Sajnos nem vagyok jártas a mosógépekben, ezért kérnék útmutatást, hogy mit nézzek át. Már a mosógép műanyag tetejének a leszedése is problémát okozott. Nem bírtam leszedni. :( A helyszínen ma nem tudtam semmit mérni, nem volt nálam csak pár csavarhúzó és egy kombifogó. Amit lehetett -és tudtam- szétszedtem. Csatoltam róluk pár képet, néhány kérdéssel illusztrálva. Azt gondolom, hogy talán a vízszintszabályozása (érzékelője) nem okés. Csak sajnos nem tudom az hol van és hogyan is működik pontosan. Van egy labda cucc ami jó száraz vízkövesszerű törmelékkel van megfűszerezve. Lehet ez a gond? Egy kis szakmai instrukció jól jönne. Nem akarom kidobni még, mert amúgy teljesen rendben van (leszámítva, hogy anno a kutya kölyök korában megrágta mindhárom forgatógombot :) ).
FRISSÍTÉS: Tanácsaitoknak köszönhetően úgy tűnik sikerült megoldani a problémát. Mivel többen is a fűtőbetétre gyanakodtatok -amit műszerezettség (megger) hiányában nem tudtam egyértelműen kimérni-, ezért a Szaki963 által javasolt "vasalós" műterheléssel -miután előbányásztam a dobozok közül a vasalót- tettem egy kísérletet. Végigment a program egymásután 2x is (igaz a vízhőmérsékletet le kellett tekernem 0-ra, különben nem akart a program tovább menni a fűtési szakaszból. A hőérzékelőt nem melegítette semmi.). Ez után megvettem a fűtőbetét és beraktam. Azóta 4-5 mosáson is túl van már a gép. Kösz Mindenkinek! A bűnös fűtőbetét: kösz, pihe
INDESIT DSG 573 A02 hiba
Szervusztok! Már tudom, hogy ez a hiba a víz beeresztő szelep baját jelzi. A hiba a vezérlésben van, amikor bedugom a gépet a hálózatba, a szelep azonnal bekapcsol. Elsőre abban kéne segítség, hogyan kell a vezérlő panelt kiszerelni, hogy megvizsgáljam. Azután esetleg egy kapcsolási rajz se lenne rossz.
Indesit 0301.05 mosógép vezérlő panelján lévő smd ellenállás értéke és smd tranyó helyettesítőt keresek.
jó napot a segítséget szeretnék kérni a vezérlő panelon pirossal be keretezett smd ellenállás értékére lennék kíváncsi, vagy csak egy áthidaló alkatrész mivel a multi méterrel 0-át mérek,és volna még egy kérdésem ,hogy a vezérlő panelon van egy smd tranzisztor aminek jelölése CDW az adat tábláját felraktam pdf formátumba, ezt az alkatrészt mivel tudnám helyettesíteni amit itt nálunk lehet kapni.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Indesit WT82 kapcsoló körbe forog
Udv . Mindenkinek . EVO1 panel és három program csoport ami után van egy stop/reset . Az első 1,2,3, programokon elindul a mosás és az öblítés előtt első leürítés után centrifugál és mikor kellene lépni új víz felvételre el kezd kőrbe forogni a prk hiba kod nélkül , vagyis a piros folyamatosan világít és ilyenkor ha kikapcsolom restelem és újra indítom , csak forog a kapcsoló és egy 10 perc pihenés után újra el lehet indítani . A második csoport 4,5,6, programoknál el sem indul csak villog az ajtót sem zárja le . A harmadik csoport 7,8 indul , de csak egy centrifugát csinál azt a kapcsoló elballag a stopra . Bocs a hószú írásnak ,de már egész delelőt ezzel a vacakkal szórakozok . Ajtózár kivéve mérve jo , lezár, feszt kapcsol , motor próbára cserélve , fűtő szivárgás mérve jó , valami ötlet ?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce