jó napot a fent nevezet Indesit mosógép kezelő panelján az összes lead villog.A perifériák nincsenek rá kötve mert csak a vezérlő panel van nálam, az volna a kérdésem hogy mi okozhatja ezt a problémát a vezérló panel S/N:1839000605.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdvözlök mindenkit!
Nem tudom valaki imeri-e az IDL60-as mosogatógépet, vagy általános a hibajelenség. Elkezdi a műsort, aztán pár dolgot átugrik és ürít, majd a 4-es LED villog sűrűn és folyamatos só hiányt jelez. Az IDL42-es hibajegyzéke alapján timeout heating. Gondolom túl hosszú idő alatt sem fűt fel eléggé. Ilyet még nem szedtem szét és nem tartanám túl sokáig darabokban, mert ahhoz nincs elég hely. Amit találtam hozzá nem elég bőbeszédű, így inkább kérek segítséget, ha lehetséges.
Előre is kösz:
QQcs59
Jó éjt Mindenkinek! Állítólag egy pukkanás után produkálja ezt. Látott már valaki ilyet, netán van itt a tanyán ezekhez a gépekhez hibakódtáblázat?
Megfejtés. Ajtózár átütött. Csere. Panelon triak, varisztor, zárlatos dióda és két smd ellenállat csere. És már müxik is.
Sziasztok !
A fent említett panel javításra érkezett .Hiba : " Semmit sem csinál . " Type : LB20006 C FWMP4ICL1200 Code : 215011697 . 00 S.W. :16.02.11
Vagy villámcsapás vagy hálózati túlfeszültség érte . A fotók magukért beszélnek .
Ehhez kérem a segítségeteket ! Minden hozzászólást köszönök .
Üdv varga jano
Sziasztok !
Tisztítás . A J001,J004,csatlakozó müa. házának , RV001, RV002 ,RV003,RV005,varisztornak,R044,ellenállásnak, és a K001 relének,a cseréje.
Köszönöm . Üdv jano
Sziasztok !
A tápfeszek 12VDC,5VDC,és a 3,3VDC megjelentek . Rendben van az áramfelvétele 230VAC-ről . Iac : 5-7 mA . Lásd fotó . Teszteljük a mosógépben .
Köszönöm . Üdv jano
Sziasztok !
Túl vagyunk a panel tesztelésén mosógépben . Az egyik relé pereg és a a mosógép nem működik .
Kicserélem a reléket (kínai) EVO-II. panelből kitermelt relékre . A lebontásnál kiderült,hogy a hűtőborda alatt és környékén , még maradt korom .
Kiderült ,hogy az ULN2003 SMD IC a UP-s panelen "kidurrant".Kicseréltem .Fóliát pótoltam.Az Iac:185mA-re növekedett . Hallani,ahogy egy relé meghúz.Ennyi volt.