Sziasztok, van egy tizenéves Indesit hűtőm, amely erősen penészedik, különösen a mágneses gumi az ajtókon.  A mélyhűtő pedig erősen jegesedik.Feltételezem, hogy a gumi csere megoldaná a problémát. Ezt kicserélném, de csak típus alapján tudnék rendelni a Sinitől. Kiába néztem meg körbe, és belül is, nem találtam típusszámot. Tudja valaki hova lett eldugva? Papírcímkés lehetett és leesett róla?
Még egy kérdés: mennyire okoz gondot, ha nincs teljesen vízmértékben a hűtő? Sajnos anno nem csináltak jó alapot a járólapnak, és megsüllyedt helyenként,
Köszi a segítségeket.
Tamás
Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni az alábbi hiba javításában:
A mosógép bekapcsolásakor az összes létező LED szaporán villog úgy 15-30mp-ig. Addig programozást nem fogad el és nem is indul. Utána be lehet állítani és rendben lemegy a program. Bár gyakran előfordul, hogy az első vízfelvétel után "gondolkodik" és kb. 2 liter vizet kiköp.
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Üdv. Érdekelne , hogy WIN 82 már eredetileg Kínai gyártmányú  Welling  HXGN2I.02 130020939.02  melyik C.E.SET motorral váltható ki ezek közül: MCA38/64 vagy 30/64 ?  
Van nalam egy Indesit IDL 52 mosogatogep. Melyen van 25 percen program de 40-50 precig mos ezen a programon.
Van valakinek otlete miert lehet?
Van nálam egy illemtan könyv. Kölcsönadjam?