Sziasztok!
Nekem ajándékozták ezt a készüléket, sajnos tényleg nem sokat ér ebben az állapotban. A BT modul a vezérlője, mindent ez irányít - még a töltést is.
Ezen a modulon a CSR8670 BGA zárlatos.
Több ilyen ic-vel szerelt modul is van az aliexpressen, de mindegyik különbözik ettől a lapkától...
A szoftver is gond lehet, mert van rajta egy 25U32SF amit át lehet másolni - de a BGA-nak is van írható szoftvere. Van olyan fórum ahol szoftvert frissítettek a szerviz csatlakozón keresztül, talán sikerülhet letölteni a szükséges dumpot és feltölteni a készülékbe.
Ha valaki javított már ilyen készüléket vagy tud valami forrást, kérem adjon egy kis útmutatást hogy lehetne megoldani.
Köszönöm!
Sziatok! Ehhez keresek táprajzot. L6566 ic nem indul el. Bonyolított pfc cucc. Köszi!
Üdvözlet ,és egybe KELLEMES KARÁCSONYT mindenkinek!
A fent emlitett hordozható hangfalat szeretém szétszedni USB csat. csere miatt ,Gumirozott külsejü ,allittolag vizmentes ,sehol egy csavar .Nem szeretném megerőszakolni. Van valakinek ötlete hogy lehetne civilizáltan szétszedni ?
sziasztok:
hogyan lehet leszedni a képen látható SUB 178 kezelőlapját(Bass-reflex lyuk)?
Bálint