Szükségem lenne a tárgyban említett N-csatornás Power MOSFET alkatrészre. Egy plasma tv-ben dobta el magát.
Az adatlapja:
http://www.datasheetcatalog.org/cgi-bin/helo.pl?field=Nume&type=C&text=b14nk50&producedby=&action=Search
Tud valaki beszerzési forrást hozzá, esetleg helyettesítőt?
Sziasztok.
A címbeli tévé inverter trafójának szekunder tekercsein az alábbi értékeket mérem ohmban:egyik tekercse 980 ohm a másik pedig 1030 ohm. Ekkora különbség (50 ohm) már trafóhibára utal? Amúgy mennyire szoktak megegyezni ohmikusan a szekunder tekercsek? A trafó száma: TMS93264CT
Egyébként a tévé háttér világítása nem műkszik, csak egy másodpercre felvillan majd elalszik tehát inverter hibás. Kérdésem még, hogy esetleg egy rossz csőtől megy tönkre a trafó vagy pedig simán a nagyfesz húz át benne?
Köszi!
Sziasztok!
Adott ez a JVC LT-32V54LWA led tv. Sajnos csak a JVC logót ismételgeti, 10 másodpercenként újraindul. A stby led végig villog, úgy ahogy az indításkor szokott.
Kerestem USB frissítést hozzá, lehet hogy elég lenne a bootloader helyreállító is - de ami linket találtam azokról már törölték a fájlokat.
Volt valami vesteles oldal, ahol a vonalkód feletti számsor alapján lehetett letölteni firmware-t. Most ezt sem találom.
Az azonosító: 10120692 1812800104
Előre is köszönöm a segítséget!
Joco
Kedves Tanyalakók!
A címben szereplő plazma bekapcsolás után kb. 15 perccel elkezd csíkosodni, egyre több csíkkal. Áramtalanítás után bekapcsolás, a kép hibátlan, majd 10-15 perc és kezdődik minden előről.
MEgpróbáltam megörökíteni, a fényképen nem annyira, de a videón jól látható a jelenség.Sajna a videót nem tudom felrakni, szedtem le róla képeket, remélem használható.
Van valami tippetek merre keresgéljek?
Előre is köszi.