Sziasztok.
A címbeli autórádiót javítottam és most ki akarom próbálni, de csak azt írja ki, hogy TRANSMIT1 Megvan a távirányítója is (egygombos)de nem tudom hogyan kell alaphelyzetbe állítani.Ha tudja valaki légyszi írja le.Köszi.
Üdv mindenkinek.
Van egy ilyen Kenwood erőlködöm.Keresgéltem itt,és láttam,hogy másnak is produkálta ugyanazt,mint nekem.Nevezetesen azt,hogy készenlétről ha bekapcsolom akkor egy pillanatra bekapcsol majd ki,és villog a készenlét ledje addig míg meg nem nyomom a készenlét gombját.Utána folyamatosan világít.Ha megint megnyomom kezdődik az egész elölről.
A megoldás nála az egyik (STK 443-070) végfok ic volt.Tulajdonképpen nálam is ez volt a hunyó.Viszont míg a másik emberkének megjavult ennyitől,nekem nem.
Összehasonlítottam az új és a készülékből kiszedett stk-t és kiderűlt,hogy az 1-es és a 7-es láb rövidzárba van.Máshogy kifejezve,az egyes lábon lévő +65 V-ot kiküldte a kimenetre.Kicseréltem az ic-t de maradt minden ugyan az.Segítségeteket kérném,hogy mi szállhatott még benne el,ill az lenne még a kérdésem,hogy a benne lévő uCom ic (az egész lelke) kinyiffanhatott-e?
Köszönöm.
Sziasztok!
Nem tudom mi lehet a gond az erősítő 5csatornás equaliserével.2 db M5227p ic vel van felépítve.Bekapcsolt EQ állapotban az erőlködő egyáltalán nem szól,kikapcsolt(defeat)állásban meg szabályoz(lefelé) az adott EQ frekvenciákon a potit felhúzva gerjed egy szint után.Rajz kellene mert így elég áttekinthetetlen a jel útja.Hanggenerátorral próbáltam követni de már kissé belefáradtam.
Üdv!
Kenwood KRF-V4070D 5.1 házimozi erősítőmben elment a jobb csatorna. Vélhetően a STK443-070 a hibás.
Keresek olyan szakembert lehetőleg Gödöllő környékéről (esetleg Bp), aki megjavítaná a készülékemet korrekt áron.
Köszönöm.
Elérhetőségem: f.mogyi@gmail.com