Sziasztok!
Már egy jó ideje nem voltam, ennek okát nem részletezném de a Tanyától elnézést kérek.
A problémám a következő. Kaptam egy Benq FP71G-tip monitort.A monitor látszólag jó csak az a baj hogy gondol egyet és elsötétedik a képernyő.Napokig semmi baj minden tökéletes, aztán egyszer csak lecsökken a fényerő majd eltűnik a kép.Újra bekapcsolom, akkor bejelentkezik , bevillan a Pc képe, aztán megint csak feketeség.Várok vele néhány percet akkor megy tovább, de néhány nap után megint kezdi.Szétszedtem, találtam pár forr hibát de nem oldódott meg a hiba.
Valaki tud tanácsot adni hol keressem a hibát?
(Eddig semmilyen mérést nem végeztem , mert mire mérnék addigra mindig megjavul).
Üdv belfi!
Sziasztok!
A fent említett monitornak hogyha van,akkor kifogástalan a képe.
Köszi előre is a segítséget!
Sziasztok
A cegunknel van egy ilyen LG 2342T LED monitor es egy ideje eleg zavaroan rozsaszines tonusu. Lorulbelul olyan a kepe mint amikor a CCFL csoves hattervilagitasban gyengulnek ki a csovek.
Probaltam mindenfele szinbeallitast (hideg, meleg, custom), de semmilyen uzemmodban nem kielegito a kep.
Probaltam gyari visszaallitast.
Jelenleg 50-50-50 az RGB komponensek aranya, de nem nagyon volt jobb maskepp sem.
A csatolt kepen a bal oldali egy laptop sajat LCD-je es mellette osszehasonlitaskeppen a kulso monitor. Latszik, hogy a feher nem feher, hanem rozsaszin.
Van valakinek otlete? En LED kijelzoknel nem talalkoztam ilyen hibaval. Javithato? Esetleg szerviz-menubol allithato? Vagy ez a kijelzo gyengulese? Egy eleg modern 23 collos full-HD monitor, nem szeretnek lemondani rola.
Minden jot,
Janos
Sziasztok!
A címben említett monitorhoz keresek hivatalos szervizt, ahol ki tudnák cserélni a kijelzőjét, de nem találtam eddig.
Tudnátok ebben segíteni?
Köszi.
Üdv.: Deicide