Szép napot Mindenkinek
A nevezett készülékhez kérnék segítséget. Bekapcs után sor rendesen indul, a függ. ic nem kap vezérlést így a készülék leáll.Tápok rendbe. Ha tudtok segítsetek kapcs. rajzzal, vagy ötlettel, amit előre is köszönök.Üdv. Krizsó
Üdv mindenkinek!
A címben szereplő LD91A/G chassis LCD TV képe a sötét részeken a bekapcsolás után kis idővel elszíneződik (kékes árnyalatok a fekete részeken), majd szinte negatívba megy. Minden bemeneten ezt produkálja (HDMI, AV, antenna), viszont a MENÜ és a TXT képe szinte tökéletes. Utánaolvasva a T-Con panel szokott ilyen hibákat művelni, ezért megnéztem. Ebben a csatolt képen szereplő panel van (T370XW02 37T03-C04), és a rajta lévő AS15-U proci a bekapcsolás után 4-5 sec elkezd forrósodni. Utánaolvasva legtöbb esetben ennek a hibája okoz ilyen problémát, de volt hogy a cseréje sem oldotta meg a hibát. Okozhatja más is ezt a jelenséget? Van valakinek ilyen működőképes, bontott T-Con panelje??????
Üdv
Megoldás:
!!!!!! AS15 csere!!!!!
Sziasztok
Segítségeteket szeretném kérni,került hozzám egy LG 26LH2000 lcd tv .Egyik napról a másikra jött elő a hiba bekapcsol hang van kép nem jelenik meg 10 mp után vissza ál stb be.Nagyon úgy néz ki,hogy inverter be sem kapcsol. Találkozott már valaki ilyen hibával? Az inverter panelon a biztosítékon 24V körül mértem.A többi feszültség is meg van a táp panelon Rajz hiányában nem tudom hol minek kéne lenni.(engedélyező jelek).
Kép vanmegvilágitva az lcd-t látszik a kép. Háttérvilágítás nics.
Táp tipusa LG EAX55176301 LGP32-09P PSU
Sziasztok!
LG 42LV5500 TV- van. Digi TV-ről nézve az M1, M2, DUNA TV és DUNA WORD nézésekor időnként elsötétűl a kép és olyan mintha újraindúlna. A bekapcsolást jelző is menet közben fehérről pirosra vált és 2 mp múlva visszaáll fehérre és a kép is visszajön. Más TV csatornán ezt nem csinálja. Ez vajon a TV hibája, vagy a Digi szolgáltatásé. Másnál is előfordúlt már ez a jelenség?
Köszönettel:Vitai
Áthelyezve egy másik topikból..