Szép napot mindenkinek!
A fenti készülék ZSUS panelja zárlatos a +VS tápon, bizti szakadt. 6871QZH956A tipusú van benne. Kérdésem az lenne, hogy ezen kívül lehet-e még más hibája is, vagy bátran megrendelhetem az újat. Most is működik, hang van, vinyó megy, távra reagál. A SINI-nél kapható, de 056B a száma, képen úgy néz ki, mint ami benne van. Kompatibilis-e a kettő egymással?
Köszi a segítséget!
Zoli
UI: Ha valakinek van esetleg működőképes panelja az is érdekelne!
I have a LG 42LF2510 TV : connecting but then automatically shut off and after twice off . Board power - EAX55357701/32, control board - EAX60686902(0).
I change some capacitores in power board .
Tnahks
Üdv mindenkinek!
Javítás alatt a fenti típusú plazma tv. A standby OK. Hidegen bekapcsolva tökéletesen indul, kép és hang ok. majd kis idő múlva leáll, és próbál újra indulni. Egyszer-egyszer még elindul, megy pár percet, leáll, de végül nem tud újra beindulni, csak a kis relék kattogása hallatszik.
Amikor jár, a fő feszültségek (Va, Vs, Vg) mind pontosak, nem változnak. A tápot kiszedtem, természetesen a kondik esr-re tökéletes értéket mutatnak. Kontakt hiba elméletileg kizárva.
Kérdezem az ebben a készülékben járatosabbakat, van esetleg valami típushiba, vagy ötlet merre induljak? (LG plazma Shanken tápnál hasonló jelenséget okozott a PFC-hiba, ott sikerült megoldást találni...) Esetleg rajz is jól jönne a tápról.
A táp típusa: BN96-03743A (DYP-42V5)
A segítséget előre is köszönöm!
Üdv! fridiszerviz
Sziasztok mesterek. Van egy LG M2294D tipusu tv/monitor -om, ami a kovetkezo keppen kapcsolodik be: a led 3-ik villanasara kifeheredik a kep, es nem reagal semmire, nincs osd sem. Hol kellene a hibat keresnem, illetve mennyire komplex a problema? Egy nehany monitort mar megjavitottam, de az lcd tv-k javitasaban nincs tapasztalatom.