Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 32LF550U-ZA 32LF551C-ZA CHASSIS LD55T MFL68646111 1503-REV00

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
6.5 MB
Page
80
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 32LF550U-ZA 32LF551C-ZA CHASSIS LD55T MFL68646111 1503-REV00 service manual (1st page)
Preview of LG 32LF550U-ZA 32LF551C-ZA CHASSIS LD55T MFL68646111 1503-REV00 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 32LF550U-ZA 32LF551C-ZA CHASSIS LD55T MFL68646111 1503-REV00 service manual (2nd page)
Preview of LG 32LF550U-ZA 32LF551C-ZA CHASSIS LD55T MFL68646111 1503-REV00 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LD-55T 32LF550UZA 32LF551CZA LD55T 1503REV00 32 LF 550 UZA 551 CZA LD 55 MFL 68646111 1503 REV 00 32LF550U ZA 32LF551C REV00 1503-REV00
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • Please take a look at the below related repair forum topics. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
S.O.S tanácsot kérek plazma szakiktól LG 42PC1R Plazma Tv nem kapcsol be!
Kedves lakók! Szertnék vásárolni karácsonyra egy nagy Plazma vagy LCD tévét, találtam két darab Plazmát olcsón egy LG 42PC1R típust ez nem kapcsol be gondolom valami a táp modulon rossz és egy másik 50" LG-t alul 15 cm sávban nincs kép mivel plazmát még soha nem javítottam ezért kérnék tanácsot hogy érdemes-e velük foglalkozni? Mindenépp régebbi tévé kell a 2 DB scart végett! T:Zsolt.
LG 43LF5400 diavetitéskor a képváltások között hosszú a szünet tart.
Sziasztok! Adott a 4 db fenti TV, (NetCast-os) amit reklám kijelzésre akarnak használni. Vagy statikus képet kellene mutassanak, vagy 4 kép cseréjét kéne megoldani. Egy-egy pendrive van csatlakoztatva a képekkel. A statikusnál az a baj, hogy 5 perc után visszalép a mappába, ahol a képek vannak, majd 2 perc elteltével tv módra vált. A kép csere is megoldás lenne, de ott viszont a kép váltások között bántóan hosszú 3-8 másodpercnyi fekete részek vannak. Saját hasonló (NetCast-os) LG TV-m is ezt produkálja, szerviz menüjében én nem találtam a fenti problémákra megoldást. Esetleg videót készítek a képekből, azt talán folyamatosan lejátssza....... (webOS-t használó LG-n is megnéztük, ott gyors a váltás és a kép is hosszú ideig megjeleníthető) Valami ötlet, vagy beállítás segítség jól jönne, csak nem kell pc, még ha csak málna is statikus képek megjelenítéséhez! Előre is kösz! Uff Tux
lG 29MT49VF -PZ lcd tv hátlap eltávolitásában kellene egy kis segitség!
Üdvözletem Mindenkinek ,Hozzám került egy LG29MT49F-PZ modellszámu LCD tv azzal a panasszal hogy csak hang van kép nincs.Belevilágitok lámpával a kijelzöbe és normális kép láthato   2 éves televizio épp csak hogy kibirta a 2 év garanciát.Gondoltam könnyü lessz  háttérvilágitási probléma ,viszont már a hátlap levevésnél problémába ütküztem.Nincsenek felfogato csavarok a kijelzö szélei mellett csupén két csavat ami   tv talpát rögziti és egy csavar ami a csatlakozo mellett van .Nem tudom milyen ponton iduljak el hogy szét tudjam feszegetni a hátát mert sehol nem látok semmi erre utalo jelzést  Sm -et nem találtam hozzá a szétbontáshoz  ha valaki tudna valami okosságot  jo lenne mert iy azt sem tudom milyen ledek kellenének hozzá .és nem szeretnék eltörni semmit sem .
hibás LG 72cm képcső
Sziasztok! Volna valakinek elfekvőben egy A68QCP típusú képcső Debrecen környékén??Sajnos ebben a kék és a piros szín totál halott csak zöld van.Regeneráló készülékre egyáltalán nem reagál csak a zöld szín... Pótolható valami mással is? Előre is köszi mindenkinek!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce