Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 32LM6200-TA 32LM620Y-TA CHASSIS LB22E MFL67441813 1202-REV00

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
8.9 MB
Page
79
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 32LM6200-TA 32LM620Y-TA CHASSIS LB22E MFL67441813 1202-REV00 service manual (1st page)
Preview of LG 32LM6200-TA 32LM620Y-TA CHASSIS LB22E MFL67441813 1202-REV00 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 32LM6200-TA 32LM620Y-TA CHASSIS LB22E MFL67441813 1202-REV00 service manual (2nd page)
Preview of LG 32LM6200-TA 32LM620Y-TA CHASSIS LB22E MFL67441813 1202-REV00 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LG CHASSIS LB-22E 32LM6200TA 32LM620YTA LB22E 1202REV00 32 LM 6200 TA 620 YTA LB 22 MFL 67441813 1202 REV 00 32LM6200 32LM620Y REV00 1202-REV00
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 32lh510U tv készülékkel kapcsolatos kérdés(ek)
Jelenség a következő:
"lilás" háttérfény bekapcs.után/ 

TV rendben üzemel minden részében egyébként.

1./ Main board típusa LD67B EAX66826106 (1.0)

2./ ennek van egy  IC501 része : olyan mintha a 19VDC-ből nem állítana elő a háttér LED-ek-nek (2 csík sorbakötve) nagyobb , csak 19V feszültséget.
FET-et "jónak" mérem IC501-ből 23láb mintha nem jönne ki semmi kapcsolójel (Szkóppal) 

3./Az  IC501 EN1 illetve EN2 rendben (megkapja bekapcsolásnál )   L503 (ezen kellene létrejönnie a nagyobb fesz.nek) OK, nem szakadt

Ha van valakinek ilyen TV-je, mérje már meg a LED-re mekkora DC-fesz.nek kellene mennienormál üzemben  (pl c505 4.7uF /50V    , de a párhuzamosan c506 33uF/100V )

Van e valakinek próbára egy ilyen MAIN Board-ja?


Előre is köszönet

attila.p

Miért is a Monitor topikba tetted?

 
LG CF-29H30T tévé nem indul
Tisztelt felhasználók! A címben említett készülék áram alá helyezve a készenléti led világít. Indításkor (PR+- gomb) elhalványul, pillanatra hallható a nagyfesz sztatikus töltődése, majd visszaáll készenlétbe, rögtön utána indítási kísérletkor csak a készenlét jelző led elhalványodása van, semmi egyéb reakció és vissza készenlétbe. Rendelkezem a készülékhez kapcsrajzzal. Előre is köszönöm!
Panasonic TC-21S1RCP (Z-5 sasszi) kikapcsolgat
Sziasztok! A fent megnevezett TV a következő hibajelenséget produkálja: Bekapcsolom, elindul szépen, azonban hirtelen képváltásoknál, ill. ha világos képet kell megjeleníteni, a gép leáll. A st.by LED sem világít, és valami halk kattogás hallatszik, mintha próbálna újra elindulni, de ez nem megy. Ha a 230-as főkapcsolót lekapcsolom, majd újra be, megint megy addig míg egy túl világos kép nem jön. (Pl: villámlás a filmben, vagy tűzlobogás.) A sorkimenő ill. az eltérítés körüli elektrolit kondikat már kicseréltem, de nincs változás. Ha valaki tudna esetleg tanácsot adni, azt megköszönném. Addig is üdv Mindenkinek!
LG 50PA6500ZA Plazma TV Y-Buffer hiba.
Üdv! Nem igen szoktam plazma Tv-ket javítani, de került hozzám egy LG 50PA6500ZA plazma TV. Egy két tanácsot, vagy segítséget kérnék. Első körben, nem kapcsolt be a készülék, a relé meghúz, de nincs kép. Viszont, ha Y-Buffer felső részét eltávolítom, bekapcsol a készülék, természetesen fél kép látható rajta, ami hibátlan. Megnéztem a felső Y-Buffer-t száma: EAX64300101 Rev 1.1 EBR73763903 Ahogy mértem, az egyik R2A20299FT IC biztos hibás. LG PDP50R4 kijelzőkbe szerelték ezt a panelt. Tud valaki esetleg olyan helyet, ahol be tudok ilyet szerezni, vagy ami jobb volna, hátha valaki tudja cserélni nekem az alkatrészt, vagy ha valakinek van ilyen panelja, ami hibátlan, az is érdekelne. Külföldi oldalon olvastam, hogy van ilyen alkatrész, de gondoltam, hátha közelebb is találok. Kérdés, hogy ilyen esetben, ha az Y-Buffer-en elfüstöl egy IC, az Ysus panelon is lehet hiba?? Mert olvastam más típusnál , hogy előfordul ott is zárlat, mondjuk nem igen találtam sehol hibát utána, de hátha átsiklottam valamin, meg mint írtam is a felső Y-Buffer nélkül , megy a készülék, csak fél kép látható. Köszönöm előre is a segítséget!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce