T. kollégák!
Saját LG televízióm-hoz keresek megoldást. Az alany egy 49UT661H hotel TV, amin rengeteg minden beállítható, kivéve a rátölthető applikációkat. A kérdésem, hogy lehetséges-e valamilyen módon rávarázsolni az LG store App-ot, vagy direkt módon olyan App-okat, amelyek más LG TV-ken futtathatóak?
Előre is köszönöm a válaszra fordított időtöket!
Szép napot! Doki
Sziasztok!
A fenti készülék menet közben leállt. A tápot mérve (asztalon) az SM szerint minden feszültség rendben. De az egyes tápokat engedélyező 100ohmos 5V-ra kötött ellenállások nélkül is működik az összes feszültség. Nem csak akkor kellene, ha pl.:ON-AS fel van húzva 5V-ra?
Köszi
Sziasztok
A koleganőm TV-je behalt...
A TV-n matrica nincs, a main
LD650/750
EAX61531909(2)
Elindul, a Logonál leáll, vagy -és újraindul---
Valaki tud ilyet javítani?
L
Sziasztok!
A fenti tv sorkimenős volt, R424 (10k) szakadt D401(1N4148) zárlatos. Cseréjük után kb fél napot működött a tv,majd azt vettem észre ha távval kikapcsolom nem indul újra. De ha áramtalanítom csak annyi időre,még kialszik a készenléti led akkor,indul és stabilan működik..
Mi lehet ez?
Üdv: Wolf