Sziasztok!
Keresek a fenti típusú TV-hez bontásból (pld. törött kijelzősből) "jóárasított" alaplapot:
EAX64664903 , EBT62174207
A hibája érdekes! Kiindulásként gazdi kutyusa kiszakította az alaplapból a tunert :):):):):)(pontosabban az antennacsatlakozó aljzatot)
Visszaműtét után úgy tűnik csak felesben megy, DVB-T és UHF-en tökéletes, viszont az analóg kábeles részén szemcsés kép van, DVB-C pedig nem talál állomást. (Lehet csak a tuner csere is megoldás lehetne bontásból!?!?)
Várom a válaszokat!
Üdv: fridiszerviz
Sziasztok
Van egy LG42LW579S led tévém ami bizonyos idő közönként pattogó hangot hallat. Hibátlanul működik, de nem tudom ez a pattogó nag ami kb percenként hallható, mi okozhatja? Találkozott már ilyennel valaki?
Tibi
Üdv. Mester urak!
A tv nem indul, a táp az STV5V- ot kiadja. A LED nem világit. IC 500 tápfeszültségei megvannak.A quartzon nem tudok mérni rezgést. Azt szeretném kérdezni, hogy indulásnál szkóppal kellene-e látni a resetelést? KA75270 reset ic van benne, mikor rákapcsolom a készülékre a feszültséget akkor az ic kimenetén megjelenik a feszültség, de nem látom, hogy kis időre testelné a reset bemenetet.
Sziasztok!
Egy kedves ügyfelemnek nem működött a fenti távirányítója és mivel én is ugyanazzal a LG tévével és távirányítóval rendelkezem, gondoltam kipróbálom, hogy a távir. vagy a vevő hibás-e. Nem sikerült a regisztrálása.
A vicc az, hogy azóta a saját távirányítom is sikertelen regisztrációt ír ki.
Most van két pár eszköz, de nem regisztrálható. Infrásan hibátlan mindkettő.
Próbáltam az "Állítsa vissza a távirányítót az ENTER (vagy OK) és a MUTE
gomb egyidejű megnyomásával és 5 másodpercig történő nyomva tartásával."
Semmi.
Mindkét vevöt próbáltam, mindkét usb-ben.
Semmi.
Szerviz módban a hub-ot visszaállítottam 0-ra, de az sem segített, bár az enyémmel 1-es állásban is jól működött.
A segítséget előre is köszi!
Szép napot!