Sziasztok!
A címben említett tv, kb 10 perc után eltűnik a kép, de a háttér világítás megmarad, és a hang is megmarad. Még egy kis idő után már a távra sem reagál, és a kezelő gombokra sem. Van olyan is hogy a kép összetörve visszajön, de ekkor sem reagál a kezelőszervekre. A tápok 5V, 12V meg van, és a hiba alatt is meg vannak. Lehet ez szoftver hiba?
Kedves tanya lakók! Adott a címben szereplő saját plazmám Y-SUS hibásan vettem (V7 széria)Vettem egy ilyen donor készüléket,amiből átszereltem az Y-SUS meghajtó modult.Minden tökéletes lenne, de a kép bal oldalán kb 20% arányban kissé zavaró piros és zöld pöttyök jelennek meg hangyahábórú szerűen.Már próbáltam az Y-SUS és Z-SUS panelen állítani de nem sok sikerrel,ez kijelző hiba vagy elkó az Y-SUS panelon? Táp,Z-SUS,main kizárva ugyanis azt cseréltem de a hiba megmaradt...Segítséget köszönöm :-)
Sziasztok!
Járt nálam a hétvégén egy ilyen tv, ami az LG logó után fekete maradt 1-2 percig aztán újraindult. Szerencsém volt, a 24c256 -ot átírtam FF -re az egészet és lefutott valami reset - aztán elindult rendesen.
Illetve majdnem, mert a factory default -ba belefagyott, és újraindítás után jött csak be alaphelyzetben. Később is nagyon ritkán (10 -ből egyszer) fekete maradt a kép. Most használják, működik.
Viszont nem bízom benne hogy tartós lesz.
Újraírnám az EMMC - t benne, és van is egy tv amiből lementhetnék egy tartalmat.
A kérdésem az, hogy jó lesz -e így. Illetve hogy a neten található dump nem egy módosított mindegyikhez jó változat lenne. Mert akkor valahonnét le kellene töltenem.
Az elektroda.pl -en 14 darabban van, nem elég a kreditem a letöltéséhez:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3590361.html#18013389
A remont-aud.net szintén nem elég a pontom.. Hiába töltöttem fel nekik jó néhány dumpot, nem kaptam érte pontokat.
https://remont-aud.net/dump/lcd_pdp_tv/lg/lg_32lb650v_shassi_main_board_lc_ld42b_42g_eax65384004_1_5/246-1-0-40752
Ha valaki el tudna küldeni egy alkalmas dumpot, sokat segítene.
Előre is köszönöm!
Joco
sziasztok
LG 28mt49vf
eax67276303
LG 28LB490U
EAX65588502
Ebbe a 2 TV-be vennék működő maint.
Az első nem indul standby-ból. Ha a flash-t újraírom 1x elindul, de miután kikapcsolom többet nem indul.
A második villámos..
Vagy eladó a 2 TV kompletten táv és tápegység nélkül.
LCD OK, .
Laci