Sziasztok!
2 TV-t hoztak ma, egyik a tárgyban említett, minél előbb szeretném ha elmennének innen, így elöljáróban mire lehet számítani ennél a gépnél?
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
Nevezett készülék bekacsolást követően (kép nincs) indul pár másodpercre, majd visszakapcsol készenlétre és újrakezdi. Háttér egy pillanatra felvillan. Sajnos olyan rövid időre, hogy mérni nem tudtam a feszültséget. Többi feszültség rendben levőnek tűnik. Háttér rendben. Felvillanáskor olyan, mintha túl nagy lenne a ledekre jutó feszültség, bár ez csak "megérzés". Ismeri valaki ezt a táp/meghajtó panelt? Vagy nem is ez okozhatja a problémát?
Köszönettel: Kiss Z.
Jó estét mindenkinek!
Az a probléma hogy antennáról üzemel, viszont scart csatlakozóról nem jó.
T-home beltérit használnak. Azon szinkron nélküli kép van és nincs hang, DVD-ről egyáltalán nincs semmi.
Egyik nap kikapcsolták, másnap bekapcsoláskor így indult.Nincs távszabályzó hozzá. Először táp szűretlenségre gondoltam. Mérve jók,de azért próbáltam a szekunder oldalra kondenzátorokat, de nem változott semmi.A processzor53-as lábára rámegy a kapcsoló feszültség,a 34-es lábron látszik a videojel, mégse megy. Nincs nagyon ötletem. Esetleg lehet eprom probléma?
Nagyon jól jönne a segítség.
Köszönettel
dínó
Sziasztok !
Az LG CF-21E20X típusú készülék a következő hibát csinálja :
kb 30-40 perc működés elteltével "Stand-BY" állapotban kerül.A TV hidegen melegen bármikor újraindítható. A menüben a Sleep funkció ki van kapcsolva.
Szeretném meg kérdezni találkozott valaki ezzel a hiba jelenséggel? Mi okozhatja a fent említett TV-nél eszt a hibát?
A segítséget előre is köszönőm.
Üdvözlettel :József
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."