Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 42LV355H-ZA CHASSIS LD0AZ

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
6.7 MB
Page
61
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 42LV355H-ZA CHASSIS LD0AZ service manual (1st page)
Preview of LG 42LV355H-ZA CHASSIS LD0AZ [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 42LV355H-ZA CHASSIS LD0AZ service manual (2nd page)
Preview of LG 42LV355H-ZA CHASSIS LD0AZ [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LD-0AZ 42LV355HZA LD0AZ 42 LV 355 HZA LD AZ 42LV355H ZA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG RE-21CC20MX gyenge fényerő
Üdv mindenkinek! Hoztak egy villámcsapott LG RE-21CC20MX tévét amiben a táp IC + stab tönkrement. Cseréje után a tv elindult. Hiba csak az,hogy a fényerő gyenge és alig van kontraszt. A teletexnél tökéletes a fényerő és a kontraszt is-,jel nélkül a kék háttér is. Ha valaki már találkozott ilyen hibával kérem segitsen. Előre is köszönöm Beni 1
LG 37LV375S LED televízión nincs kép

Kedves Kollégák!

A következő dologban szeretném kérni segítségeteket !
LG LV37LV375S televíziónál nincsen kép, hang van, tápegység rendben van, távirányítóról működik minden, háttérvilágítás is jó,
tehát az inverter is rendben van.
Külső forrásról még nem próbáltam video jelet adni rá.
Első kérdésem, hogy alaplap, vagy T-con modul problémára utal ez a jelenség, vagy mindkettőre esetleg?
Érdemes-e javítani a készüléket, illetve be lehet-e szerezni hozzá egyáltalán, akár használt alaplapot, vagy T-con modult?

Várom a javaslatokat, ötleteket ezzel kapcsolatban!

üdv, Zoli
 

Magic Motion távirányító nem regisztrálható (LG42LW5590)
Sziasztok! Egy kedves ügyfelemnek nem működött a fenti távirányítója és mivel én is ugyanazzal a LG tévével és távirányítóval rendelkezem, gondoltam kipróbálom, hogy a távir. vagy a vevő hibás-e. Nem sikerült a regisztrálása. A vicc az, hogy azóta a saját távirányítom is sikertelen regisztrációt ír ki. Most van két pár eszköz, de nem regisztrálható. Infrásan hibátlan mindkettő. Próbáltam az "Állítsa vissza a távirányítót az ENTER (vagy OK) és a MUTE gomb egyidejű megnyomásával és 5 másodpercig történő nyomva tartásával." Semmi. Mindkét vevöt próbáltam, mindkét usb-ben. Semmi. Szerviz módban a hub-ot visszaállítottam 0-ra, de az sem segített, bár az enyémmel 1-es állásban is jól működött. A segítséget előre is köszi! Szép napot!
lg 47lm669T main csere után állítás
Sziasztok .Eredet main a HDMI csatlakozón földhurok következtében meghalt  . Szereztem egy másikat angol eBayrol ami 55LM760-ban volt . Kijelzőn  2 mm-énként  vékony csíkok vannak , meg a tunerja is valamilyen idegen normában van . Hogy tudom ezt átállítani .
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce