Fent nevezett modell 1-2 percenként, hol gyakrabban, hol ritkábban ki-be kapcsolgat, a képernyő kikapcsoláskor pedig csíkosan, foltosan megy el.
Tápegységben volt néhány púpos CapXon puffer elkó, azokat kicseréltem de a hiba továbbra is fennáll. Más gondja nincs.
Mit lehetne még kezdeni vele?
Mindenki válaszát előre is nagyon megköszönöm.
Műszerész úr
Üdv!
Először azt hittem tuner hiba, de AV-ról sincs hangja. HDMI-t nem próbáltam. STA335 a hang vége, aminek a muting lába fixen 2,5V-on van független attól, hogy a távval be van-e kapcsolva. Hang frekit próbáltam keresni szkóppal, de nem találtam, illetve (őszintén szólva) már nehézkes a romló szemeimmel egyik kezemben nagyítóval méregetni. Amikor bejött minden "I" normában volt, szerintem kapott egy pofont. Jól jönne egy kis súgás. Köszi!
Sziasztok!
A tv csak a samsung logóig jut el, majd kikapcsol, újraindúl. Táp, háttér jó.
Gyanus a main boardon az ic1101 es Nand flash. Tud valaki ennek a beszerzésében és programozásában segíteni. Persze nem ingyen kérem.
VT
Sziasztok kedves tanya lakók! a fent említett tévé került hozzám javításra vagyis már kész tökéletesen működik :taps2: , videó végfok icé volt zárlatos :oops: a piros ágyú meghajtója TDA 611Q elkó is cserélve 250V 4,7 uF .a hiba jelenség :hmmm: :fehér fény visszafutási csíkokkal már több ilyen ícét cseréltem, azt szeretném kérdezni hogy miért zárlatosdanak ezek be :hmmm: ??ÜDV! Zsolt.