Sziasztok!
A fent nevezett asztalomra fel nem férő, ablakom nincs ekkora mint ez tv-t javítanám.
Már járt szerelőnél és ő a tápegységet nevezte ki a hiba forrásának, de nem foglalkozott vele tovább. (Ausztriában nézték meg!)
A szevíz manuáljában -bár nem vagyok jó angolból- azt írja, hogy húzzam le a P5,P6 ill. P1 connectort a méréskor. Jól értelmezem? Nem kéne valami műterhelést ráakasztani? Lehet terhelés nélkül járatni? Én eddig mindig terhelést tettem rá.
Csatolom a hibakeresési lépés ezen részletét, hogy érthető legyen.
Köszönöm!
Tamás
Közben méregettem és rájöttem, hogy Z-sus Vs lábai zárlatosak. Illetve az YPPD-J015B hibrid ic zárlatos. De azért terhelés nélkül lehúzott P1 csatira rámértem és nem lett baj.
Sziasztok!
Keresem a fenti lapos táprajzát.
azonosítok: YP2632T 05.02.16.REV A2
Hiba: ST5v megvan SB LED vílágit.
Bekapcsolásra nem reagál sem gombra sem távra.
CN803 csatin az ON/OFF =0v
Előre is Kösz!
Üdv. Gábor
Sziasztok!
Nemrégen kaptam egy LG RE-44SZ21RD tv-t. Több helyről elküldték már szegényt (és szerintem mindenhol beletoltak pár hibás egységet) Mostanra jól működik, de kevés a fénye, mert az izzó fényét fogadó alu öntvényben lévő 4 tükörből álló kis téglatest szerű "cső"-ből hiányzik 2 db tükör. Ha valakinek van ilyen, érdekelne.
És még egy kérdés: Van benne egy lengő hőérzékelő, csavar alá helyezhető. No ezt hová kell tenni?
Üdv Dénes Károly.
Sziasztok!
LG 55LE5500 tv-m van egy EBU60864321 alaplap van benne. Sajnos azt írja, hogy nincs jel "no signal" visszamelegítettem hőpisztollyal a processzort, 2 hetet ment és most ismét ez a probléma.
Nem vállalja valaki ezt? Nem tudom mi oldja meg.
Köszi Tibor