Üdv. Mindenkinek!
Fent nevezett TV pár perc után (lefagy)el megy a kép,(háttérfény marad)újabb pár perc után a hang is megszünik.
A Videó és a fő procit(hőprofilosan)átmelegítettem, a fő és a mainboard tápjai rendben megvannak.
Emiatt keresnék hozzá eeprom iletve flash tartalmat.
üdv.
Hoztak egy tv-t hogy nem megy a hdmi rajta. Gondoltam rákötök egy settop boxot, azonnal volt kép meg minden. Eztuzán rákötöttem a laptopom és semmi, próbál csatlakozni, majd közli hogy nincs jel. Mennék be a szervízmenübe, de nem tudom hogyan kell. Tudom hgy távval is be lehet lépni, de a netes praktikák nem jöttek be.(tudom hogy lehet mert a sajátomon sikerült évekkel ezelőtt de más elfelejtettem.)
Valaki esetleg tudja?
Előre is köszi.
Szervusztok!
A nevezett beteg azt produkálja, hogy bekapcsoláskor bevillan az LG logó félig, a másik fele a logónak teljesen csíkos. Vibrál, majd 3 másodperc után eltűnik, és fekete lesz a kép. A háttérvilágítás megy, de nincs kép. Mi lehet a gond?
Köszönettel:
Tamás
Sziasztok,
Karácsonyra megleptem magam egy ilyen TV-vel...
Minden szép és jó, kivéve, hogy a digitális (DVB-C) csatornalistákból képzett kedvencek "A"; "B"; stb" csoportban nem tudom a sorrendet változtatni, csak a MUX-okon lévő sorrend szerint menti le a kedvenceket (az eredeti programkeresés scannelés szerinti sorrendben).
Használati utasítást (németül/angoul/magyarul) már többször átolvastam, de nincs benne ilyen leírás...
Van valami ötletetek??
Köszi:
Tamás
A MEGOLDÁS:
A TV támogatja a csatornalista állomány pendrive- ra történő kimentését. (Fontos: a TV-n a menüben a biztonság opció legyen kikapcsolva!)
Ezt a fájlt PC-n a ChanSort alkalmazás ( http://sourceforge.net/projects/chansort/ ) kezeli, ahol rendezhető az EREDETI (nem a kedvencek ) programlista. ha a szükséges sorrend kialakult, akkor megadható az is, hogy mely programok, mely kedvec menü tagja legyen (A-B-C-D) Az eretei programlistát úgy kell összerendezni, hogy a kedvencek csoportokon belüli sorrend legyen már meg, mert csak kijelölni lehet a kedvenceket, rendezni nem.
Ezután már csak vissza kell olvasni az azonos néven lementett módosított fájlt a TV-vel.
A Program sok Samsung, Pana, LG Toshiba tv programlistáját is képes kezelni...