Sziasztok!
Adott a témában szereplő monitor. Nem kapcsol be, stand by se világít, csak folyamatos "ciccegő" hangot ad a tápja. Szétkaptam és úgy néz ki, hogy a 2SJ5804 típusó táptranyója zárlatos a bázis és kollektor között. Kérdés mivel lehet ezt helyettesíteni, vagy hol tudnám beszerezni? Illetve érdemes e még megnézni mást, vagy cserélni? Elvileg diódákat meg a többi hűtőbordán lévő tranyót átmértem, de azok jók.
Sziasztok!
Az említett monitorhoz keresnék scaler panelt/EAX52749301/, vagy a scaler IC-t/FE253MOH-LF/.
A problémája az, hogy szemeteli a képet.
Üdv:helpme
Üdvözlet mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni a címben említett minitor javításához.A hibajelenség monitort bekapcsolom működik rendesen"led zöld"felirat a monitoron:POWER SAVING MODE. led átvált narancssárgára és a felirat eltűnik tehát kikapcsol készenlétbe.Bemenő jel hatására nem kapcsol be,készenlétben marad.A hibajelenség időszakos néha csinálja néha nem tehát a számítógép kábel felbontás OK.Komplett tápegység inverter panelt cseréltem nem változott a hibajelenség.
Válaszokat előre is köszönöm
Üdv:Mitu
Helló!
Tápok rendben,a a kondikat még meg is melegítettem, de ez sem segített rajta. A táp on/off lábára ha teszek 5V-ot akkor a háttér elindul. A vezérlő panelen a 3,3 valamint 1,7 rendben vannak, qvarc rezonál. Levetem az epromot, de így sem ad semmilyen életjelet. Vezérlőhibás szerintetek?
Üdv.: Ízirájder
Nos sajnos talán sose fogjuk megtudni, mi volt a pontos baja mert a tulaj nem kéri a javítását(((.
Köszi a segíteniakarást, üdv.: ÉÍzirájder