Sziasztok,
új vagyok itt, köszönöm a lehetőséget hogy csatlakozhattam.
Első kérésem a következő lenne:
LG1750S LCD monitorhoz keresek kezelőpanelt vagy beszerzési forrást. Az előlap elejében van, 5 kezelőgombbal, vékony fóliakábellel van csatlakoztatva.
Köszi előre is.
Tamás
Üdv
a hiba jelensége: 
A monítor maga működik általában bekapcsoláskor bejön a kép , de valamikor nem, indításkor 3-4 csattanó hangot ad asztán valamikor bejön a kép valamikor nem. kikapcsoláskor pedig ilyen kisüléseket lehet hallani 3-4 db, azon kívül mikor beindul akkor kép szép tiszta, szinek rendben.
forrasztásokat árnéztem és hibákat javítottam, amit így gondoltam hogy reped, de semmi változás!
esetleg valakinek valami ötlet?
rajz: 
Lg 915ft 
Üdvözletem mindenkinek !
Van egy problémám a fent nevezett monitorral !
Bekapcsolás után elindul majd kb 5 másodperc után leáll majd megint elindul és kb 10 másodpercig működik és ismét leáll de ezután már sötét marad minden a következő újra indításig és akkor kezdődik minden elölről .
Eddigi próbálkozásaim : minden feszültséget rendben találtam énnek ellenére az összes kondenzátort kicseréltem de nem történt változás .Próba csővel is ugyanezt csinálja ! ( kép )
Minden javaslatot szívesen fogadok és előre is köszönök .
Üdv:János
Fent nevezett monitor tápjában u101 pwm ic leemelte a kalapját,típusát nem tudom ebbe kéne segítség.Itt fent van a rajza de azon nem lehet kivenni a típust olyan rossz minőségű.
doksi neve :	LG LCD MONITOR TECHNICAL TRAINING LG-L1710B,L1910B,L1510P,L1710P,L1910P,L1520P,L1720PM
ebben a 10.oldalon van a kapcsolási rajz
megvan a tipus ncp1203 so8 tokban