Szép napot mindenkinek!
A fenti készülék ZSUS panelja zárlatos a +VS tápon, bizti szakadt. 6871QZH956A tipusú van benne. Kérdésem az lenne, hogy ezen kívül lehet-e még más hibája is, vagy bátran megrendelhetem az újat. Most is működik, hang van, vinyó megy, távra reagál. A SINI-nél kapható, de 056B a száma, képen úgy néz ki, mint ami benne van. Kompatibilis-e a kettő egymással?
Köszi a segítséget!
Zoli
UI: Ha valakinek van esetleg működőképes panelja az is érdekelne!
Sziasztok!
Firmware-t keresek, elfelejti időnként a csatorna beállítást.
A legújabb verzióval érkezett (Version 03.50.14)
Hivatalos oldalon nincs másik.. Hátha tud valaki letöltési forrást egy frissebb változatra.
Köszönöm,Üdv, kovi
Szevasztok!
A fenti szerkezet háttérfénye melegedés hatására kis zizegő hang kíséretében villódzik.
Persze ezt nem mindig csinálja, ügyfél meg csodát vár.
Tápban inverterben a kritikusnak tűnő forrasztásokat átforrasztottam.
Sajna a hiba rapszodikusan néha előjön, taslitól megjavul.
Darfon 48.V1448.061/E inverter 4004D trafókkal szerelve.
Az LCD panel valszeg T260XV. Odáig még nem bontottam meg a kis drágát. :-)
Kérdésem a következő: szoktak ezen az inverteren időszakosan szórakozni a trafók, esetleg az LCD panelen belül van valami kontakthiba a csöveknél?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv!
Sziasztok!
A fent nevezett táp alkatrészeinek beazonosításában kérnék segítséget. Ebben a gépben nem LG, hanem Skyworth P5259A_L4R031 táp lakik. Valami oknál fogva a nagytáp teljesen felrobbant. A kalapot emelt alkatrészekről így nem tudok értékeket/típusokat. Rajzot sem találok hozzá, tudnátok e benne segíteni?
Köszönettel, colore